Zawsze wydawało mi się, że nie jestem zbytnią fanką sypkich cieni i pigmentów, tymczasem… okazuje się, że mam ich całkiem niezłą gromadkę 😛 Część już pokazywałam, np. cienie About Face, Lily Lolo, EDM, Glamour Doll Eyes, Sugarpill, Vipera, Twilight, ale tych z Inglota jeszcze nigdy. Czas to nadrobić.

Okazuje się, że sypkie cienie pomimo, że są trochę trudniejsze w obsłudze – potrafią się pięknie odwdzięczyć. Często mają przepiękne kolory i inne od cieni prasowanych wykończenia. Do tego za pomocą Duraline z Inglota można zrobić z nich eyeliner w dowolnym kolorze 🙂

INGLOT cienie sypkie i pigmenty

Na chwilę obecną posiadam takie kolory:

58 i 70

INGLOT cienie sypkie i pigmenty

58 to piękny wielowymiarowy niebieski 🙂 Ni to granat, ni to kobalt, ni royal blue. 70 to zieleń, ale nie taka oczywista, trochę butelkowa, trochę turkusowa. Oba piękne 🙂

82

INGLOT cienie sypkie i pigmenty

82 to właściwie nie cień, tylko brokat o niejednolitym kształcie i wielkości w pięknym miedzianym odcieniu opalizującym na różowo! Piękny! Użyłam go w TYM makijażu.

Ozdoby do ciała 70

INGLOT cienie sypkie i pigmenty

Pigment 70 z rodziny ozdób do ciała to opalizujący na różne kolory kameleon. Brązowo-zielono-złoto-rdzawy, tak bym go opisała 🙂 Nie jest bardzo kryjący, ale nadaję się albo na inne cienie albo jako akcent.

Cienie sypkie 99, 78, 28, 29, 44

INGLOT cienie sypkie i pigmenty

Cienie sypkie z serii AMC. Można znaleźć naprawdę piękne kolory, szczególnie 78 i 28 🙂

Swatche

Wszystkie prezentują się tak:

INGLOT cienie sypkie i pigmenty

 

A Ty lubisz cienie sypkie? Używasz? Ja byłam zaskoczona jak okazało się ile tych cieni posiadam 😉

0 0 vote
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x