Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art

– Ralph Waldo

Kim jest Greatdee?

Nazywam się Dorota Milewska i od 2010r. prowadzę bloga „Thank God I’m a Woman” pod nickiem Greatdee. Na początku miał to być tylko zbiór moich opinii na temat kosmetyków, szczególnie tych kolorowych, na których punkcie zawsze miałam lekkiego bzika. Z biegiem czasu blog ewoluował, ja poznawałam nowych ludzi, nowe możliwości i w tej chwili blog jest czymś o wiele więcej niż na początku. W tej chwili to blog dla nowoczesnych kobiet, które chcą dobrze wyglądać, łączą swoje pasje ze zobowiązaniami zawodowymi i domowymi, chcą korzystać z życia i nie boją się być sobą!

Równolegle rozwinęła się moja pasja do makijażu i stała się moją pracą. Udzielam prywatnych lekcji makijażu! Chętnie dzielę się na blogu całą wiedzą dotyczącą makijażu, w końcu to nie jakaś tajemna wiedza dla wybranych.

Pochodzę z Poznania i tutaj też mieszkam, pracuję, odpoczywam, żyję. Poza tym nosi mnie wszędzie, marzy mi się zwiedzić świat. Jestem kreatywna, lubię wszystko co się kryje pod pojęciem DIY. Zawsze chciałam śpiewać i trochę żałuję, że nie zajęłam się tym na poważnie.

Pozostałe moje projekty:

  • www.kotkreator.pl – razem z siostrą zajmujemy się tworzeniem stron www, blogów, sklepów online, portfolio, grafik, identyfikacji wizualnej, logo, przenoszeniem blogów/stron na WordPress i wiele więcej. Szeroko rozumianym wizerunkiem marki.
  • www.Fajowo.eu – sklep stacjonarny oraz internetowy. W ofercie: fajki wodne, shisha, yerba mate, tabaka
  • www.BlackMuffin.pl – sklep z plakatami oraz dodatkami do Bullet Journal i Project Life. Sporo też tam DIY i darmowych rzeczy do pobrania.

Zajrzyj na mój Pinterest!

Zajrzyj na mój Facebook!

Widzę, że dużo innych stron też dostaje to powiadomienie. Więc jeśli dostałaś/eś coś takiego na swoim fanpage’u NIE KLIKAJ w żadne linki. Ogólnie, nigdy w żadne tego typu gówniane linki nie klikamy. Dziękuję za uwagę ... See MoreSee Less
View on Facebook
Lubię promocje 🤷‍♀️ i wyprzedaże wszelkiej maści. Dlatego uzupełniłam trochę kufer i wzięłam kilka rzeczy dla siebie. #glamshop zawsze kusi 😏 a paleta @karolinazientek jest mega! Także ten. Jak zawsze, polecam 👌#makeup #makeuphaul #newinmakeup #blush #highlighter #facepowder #eyeshadowpalette #makeupbrushes #lipliner #lipstick #skull #witchyvibes ... See MoreSee Less
View on Facebook
Uparcie trzymam się myśli, że jednak wciąż mamy lato 😅 nie lubię jesieni, ani tym bardziej zimy, więc mam nadzieję, że lato będzie trwać jak najdłużej. Miłej niedzieli!#summerinthecity #summervibes #icecream #lody #smakilata #watermelonshorbet #tasteofsummer #lazysunday ... See MoreSee Less
View on Facebook

Pin It on Pinterest

Share This