Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art

– Ralph Waldo

Kim jest Greatdee?

Nazywam się Dorota Milewska i od 2010r. prowadzę bloga „Thank God I’m a Woman” pod nickiem Greatdee. Na początku miał to być tylko zbiór moich opinii na temat kosmetyków, szczególnie tych kolorowych, na których punkcie zawsze miałam lekkiego bzika. Z biegiem czasu blog ewoluował, ja poznawałam nowych ludzi, nowe możliwości i w tej chwili blog jest czymś o wiele więcej niż na początku. W tej chwili to blog dla nowoczesnych kobiet, które chcą dobrze wyglądać, łączą swoje pasje ze zobowiązaniami zawodowymi i domowymi, chcą korzystać z życia i nie boją się być sobą!

Równolegle rozwinęła się moja pasja do makijażu i stała się moją pracą. Udzielam prywatnych lekcji makijażu! Chętnie dzielę się na blogu całą wiedzą dotyczącą makijażu, w końcu to nie jakaś tajemna wiedza dla wybranych.

Pochodzę z Poznania i tutaj też mieszkam, pracuję, odpoczywam, żyję. Poza tym nosi mnie wszędzie, marzy mi się zwiedzić świat. Jestem kreatywna, lubię wszystko co się kryje pod pojęciem DIY. Zawsze chciałam śpiewać i trochę żałuję, że nie zajęłam się tym na poważnie.

Pozostałe moje projekty:

  • www.kotkreator.pl – razem z siostrą zajmujemy się tworzeniem stron www, blogów, sklepów online, portfolio, grafik, identyfikacji wizualnej, logo, przenoszeniem blogów/stron na WordPress i wiele więcej. Szeroko rozumianym wizerunkiem marki.
  • www.Fajowo.eu – sklep stacjonarny oraz internetowy. W ofercie: fajki wodne, shisha, yerba mate, tabaka
  • www.BlackMuffin.pl – sklep z plakatami oraz dodatkami do Bullet Journal i Project Life. Sporo też tam DIY i darmowych rzeczy do pobrania.

Zajrzyj na mój Pinterest!

Zajrzyj na mój Facebook!

Mam sentyment do @kosmetyki_aa, wszystko czego do tej pory próbowałam z ich marki #aawingsofcolor bardzo mi pasowało. No jakoś ta nowa kolekcja do mnie przemówiła i kupiłam 🙈 bardzo jestem wszystkiego ciekawa, póki co wszystko wygląda obiecująco. Jedyną wątpliwość mam wobec kolorów podkładów i korektorów, najciemniejszy korektor jest dość jasny za to podkład ze środka palety wydaje mi się dość ciemny jak na Polski rynek. Just saying 😉 I tak i tak trzeba się osobiście przekonać. W każdym razie jaram się 😅#makeuphaul #newmakeup #polishmakeup #KosmetykiAA #creamblush #NUDEfoundation #browpencil #zakupyrossmann #rossmann #summermakeup #makeupblog ... See MoreSee Less
View on Facebook
Chwilowo kontakt ze mną jest utrudniony 😉 #czarnogóra #montenegro #MNE #mountains #river #wildlife #Grebaje #vacationtime #trip #travelphotography #balkan ... See MoreSee Less
View on Facebook
Paletka #glownudepalette z @heancosmetics w kolorze 2 sunglow. Cóż mogę powiedzieć 🤔 kolory są ładne, raczej nie dla bardzo jasnych ani tym bardziej chłodnych cer. Drobinki wydają się trochę toporne, a róż mało napigmentowany co może być dla niektórych zaletą. Przy nakładaniu trzeba trochę się napracować, ale da się to trio ładnie nałożyć. Najfajniejszy jest bronzer, który ma bardzo przyjemny kolor i gładko się nakłada oraz rozciera. Można go dostać w tej chwili za Ok 20-30zl, jak za taką cenę jest w porządku#contourpalette #hean #bronzer #Blush #highlighter #makeupporn #makeuppalette #lightcontour #naturalmakeup #makeupnatural #makeupnomakeup #piercings #septumpiercing #medusapiercing #nosepiercing ... See MoreSee Less
View on Facebook

Pin It on Pinterest

Share This