Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art

– Ralph Waldo

Kim jest Greatdee?

Nazywam się Dorota Milewska i od 2010r. prowadzę bloga „Thank God I’m a Woman” pod nickiem Greatdee. Na początku miał to być tylko zbiór moich opinii na temat kosmetyków, szczególnie tych kolorowych, na których punkcie zawsze miałam lekkiego bzika. Z biegiem czasu blog ewoluował, ja poznawałam nowych ludzi, nowe możliwości i w tej chwili blog jest czymś o wiele więcej niż na początku. W tej chwili to blog dla nowoczesnych kobiet, które chcą dobrze wyglądać, łączą swoje pasje ze zobowiązaniami zawodowymi i domowymi, chcą korzystać z życia i nie boją się być sobą!

Równolegle rozwinęła się moja pasja do makijażu i stała się moją pracą. Udzielam prywatnych lekcji makijażu! Chętnie dzielę się na blogu całą wiedzą dotyczącą makijażu, w końcu to nie jakaś tajemna wiedza dla wybranych.

Pochodzę z Poznania i tutaj też mieszkam, pracuję, odpoczywam, żyję. Poza tym nosi mnie wszędzie, marzy mi się zwiedzić świat. Jestem kreatywna, lubię wszystko co się kryje pod pojęciem DIY. Zawsze chciałam śpiewać i trochę żałuję, że nie zajęłam się tym na poważnie.

Pozostałe moje projekty:

  • www.kotkreator.pl – razem z siostrą zajmujemy się tworzeniem stron www, blogów, sklepów online, portfolio, grafik, identyfikacji wizualnej, logo, przenoszeniem blogów/stron na WordPress i wiele więcej. Szeroko rozumianym wizerunkiem marki.
  • www.Fajowo.eu – sklep stacjonarny oraz internetowy. W ofercie: fajki wodne, shisha, yerba mate, tabaka
  • www.BlackMuffin.pl – sklep z plakatami oraz dodatkami do Bullet Journal i Project Life. Sporo też tam DIY i darmowych rzeczy do pobrania.

Zajrzyj na mój Pinterest!

Zajrzyj na mój Facebook!

Testuję właśnie kilka dostępnych cenowo paletek do konturowania. Czyżby, ach czyżby powstawał wpis na bloga? 😅 wiele z moich uczennic szuka kosmetycznych polecajek, więc mam nadzieję, że taki post się przyda#blogpost #inthemaking #contourpalette #affordablemakeup #pierrerene #hean #goldenrose #junika #makeupbrush #bohobeauty #glamshop #bronzer #highlighter #blush ... See MoreSee Less
View on Facebook
Od lat używam maseł @thebodyshoppl. Pierwsze załatwiała mi @kasiaj85 wieki temu jak #tbs jeszcze nie był dostępny w Polsce (albo był tylko w Warszawie? 🤔 nie pamietam). Mam bardzo suchą skórę i przetestowałam ogrom balsamów i maseł i olejków itd. Większość nie radziła sobie wcale, część nawet nawet, ale ostatecznie zawsze wracam do #thebodyshop. Moje ulubione to #masłomango. Czasem nadal próbuję innych kosmetyków, więc jeśli znasz coś o cudownym działaniu daj znać! #skincare #dryskincare #bodybutter #oldgoesnewcomes #emptyjar #mango #spicedorange #masłodociała ... See MoreSee Less
View on Facebook
Wciągnęły mnie świąteczne przygotowania 🙈 kto tak jak ja lubi uszka do barszczu ten palec pod budkę! A tak serio to jestem ciekawa co ciekawego je się u Ciebie? #uszka #uszkazgrzybami #uszkadobarszczu #barszcz #barszczzuszkami #christmasprep #polishcuisine #polishtradition #makingfood #polishchristmas ... See MoreSee Less
View on Facebook

Pin It on Pinterest

Share This