Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art

– Ralph Waldo

Kim jest Greatdee?

Nazywam się Dorota Milewska i od 2010r. prowadzę bloga „Thank God I’m a Woman” pod nickiem Greatdee. Na początku miał to być tylko zbiór moich opinii na temat kosmetyków, szczególnie tych kolorowych, na których punkcie zawsze miałam lekkiego bzika. Z biegiem czasu blog ewoluował, ja poznawałam nowych ludzi, nowe możliwości i w tej chwili blog jest czymś o wiele więcej niż na początku. W tej chwili to blog dla nowoczesnych kobiet, które chcą dobrze wyglądać, łączą swoje pasje ze zobowiązaniami zawodowymi i domowymi, chcą korzystać z życia i nie boją się być sobą!

Równolegle rozwinęła się moja pasja do makijażu i stała się moją pracą. Udzielam prywatnych lekcji makijażu! Chętnie dzielę się na blogu całą wiedzą dotyczącą makijażu, w końcu to nie jakaś tajemna wiedza dla wybranych.

Pochodzę z Poznania i tutaj też mieszkam, pracuję, odpoczywam, żyję. Poza tym nosi mnie wszędzie, marzy mi się zwiedzić świat. Jestem kreatywna, lubię wszystko co się kryje pod pojęciem DIY. Zawsze chciałam śpiewać i trochę żałuję, że nie zajęłam się tym na poważnie.

Pozostałe moje projekty:

  • www.kotkreator.pl – razem z siostrą zajmujemy się tworzeniem stron www, blogów, sklepów online, portfolio, grafik, identyfikacji wizualnej, logo, przenoszeniem blogów/stron na WordPress i wiele więcej.
  • www.mihudee.pl – blog podróżniczo-fotograficzny, który prowadzę z moim partnerem 🙂 Jest u nas bardzo pozytywnie i ciekawie, więc zapraszam!
  • www.Fajowo.eu – sklep stacjonarny oraz internetowy. W ofercie: fajki wodne, shisha, yerba mate, tabaka
  • www.BlackMuffin.pl – sklep z plakatami oraz dodatkami do Bullet Journal i Project Life. Sporo też tam DIY i darmowych rzeczy do pobrania.

Zajrzyj na mój Pinterest!

Zajrzyj na mój Facebook!

Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok!#newyear2021 #HappyNewYear2021 #nyemakeup #blowingkisses #lips #eyeliner #coppermakeup ... See MoreSee Less

3 weeks ago  ·  

View on Facebook
Wszystkiego dobrego! Niech będzie już tylko lepiej 😁#Christmas #christmas2020 #święta #święta2020 #życzenia #makeupflatlay #makeup #makeupchristmas #pastelflatlay ... See MoreSee Less

4 weeks ago  ·  

View on Facebook
Mistrzynią zdobienia paznokci nigdy nie zostanę 😅 ale co tam. W tym roku na święta sweterki i candy cane. Szczerze mówiąc o sweterkiem zdobieniu totalnie zapomniałam, ale kilka dni temu przypadkiem zobaczyłam na YT i jakoś poszło. W końcu kiedy jak nie teraz?#sweatermanicure #hybridnails #hybridmanicure #hybridnailssweater #jumpernails #christmasmanicure #paznokciehybrydowe #nieumiemwpaznokcie #candycane #candycanenails ... See MoreSee Less

1 month ago  ·  

View on Facebook
Do końca roku kalendarz pełny, ale zapisuję już na kolejne miesiące 😉 więc zapraszam na lekcje! 👩‍🏫🎨💄#lekcjemakijażu #lekcjamakijazu #lekcjamakijazupoznan #makeuplesson #poznań #cośnowego #eyeshadowpalette #neutralmakeup #naturalmakeuplook ... See MoreSee Less

1 month ago  ·  

View on Facebook