Jesteś na moim blogu pierwszy raz?

To dobre miejsce, żeby od niego zacząć.

Jesteś na blogu pasjonatki makijażu z zacięciem do nauczania. Serio, moją misją jest pokazywać, że makijaż to zwykła umiejętność, którą każdy – jeśli tylko chce – może posiąść. Nie jest to żadna tajemna wiedza dla wybranych. Dlatego na blogu często zamieszczam tutoriale do makijaży, opisuję najczęściej spotykane błędy, rekomenduję przetestowane produkty lub przestrzegam przed bublami. Makijaż to moja pasja, ale też praca. Prowadzę też indywidualne lekcje makijażu w Poznaniu – jeśli jesteś zainteresowana, zapraszam do kontaktu: kontakt w sprawie indywidualnych lekcji makijażu.

 

Na blogu poruszam głównie tematykę makijażu i kosmetyków kolorowych, jeśli tego właśnie szukasz zapraszam Cię do wpisu z opisem różnych kategorii. Znajdziesz tam np.:

  • Makijaże – podzieliłam je też na grupy tematyczne, żeby łatwiej było znaleźć to co Cię interesuje, np. Tutoriale, Makijaż na Halloween, Wpadki makijażowe.
  • Swatche – to regularnie aktualizowana przeze mnie alfabetyczna lista swatchy, które znajdują się na blogu.
  • Manicure – specjalistką od paznokci nie jestem, ale lubię się czasem pobawić.
  • i wiele innych.

 

Mam dla Ciebie kilka wskazówek na początek:

 

 

Jeśli spodoba Ci się to co publikuję zapraszam do śledzenia mnie poprzez różne portale społecznościowe:

oraz do subskrypcji Newslettera, który raz w miesiącu przypomni Ci o moim istnieniu i o wpisach jakie ostatnio pojawiły się na blogu. Znajdziesz też w nim hasło do tajnych darmowych dodatków!

[mailerlite_form form_id=2]

Pin It on Pinterest

Share This