Jesteś na moim blogu po raz pierwszy?

To dobre miejsce, żeby od niego zacząć.

Jesteś na blogu pasjonatki makijażu z zacięciem do nauczania. Serio, moją misją jest pokazywać, że makijaż to zwykła umiejętność, którą każdy – jeśli tylko chce – może posiąść. Nie jest to żadna tajemna wiedza dla wybranych. Dlatego na blogu często zamieszczam tutoriale do makijaży, opisuję najczęściej spotykane błędy, rekomenduję przetestowane produkty lub przestrzegam przed bublami. Makijaż to moja pasja, ale też praca. Prowadzę też indywidualne lekcje makijażu w Poznaniu – jeśli jesteś zainteresowana, zapraszam do kontaktu: kontakt w sprawie indywidualnych lekcji makijażu.

Mam dla Ciebie kilka wskazówek na początek:

Na blogu poruszam głównie tematykę makijażu i kosmetyków kolorowych, jeśli tego właśnie szukasz zapraszam Cię do wpisu z opisem różnych kategorii. Znajdziesz tam np.:

  • Makijaże – podzieliłam je też na grupy tematyczne, żeby łatwiej było znaleźć to co Cię interesuje, np. Tutoriale, Makijaż na Halloween, Wpadki makijażowe.
  • Swatche – to regularnie aktualizowana przeze mnie alfabetyczna lista swatchy, które znajdują się na blogu.
  • Manicure – specjalistką od paznokci nie jestem, ale lubię się czasem pobawić.
  • i wiele innych.
Czasem zbaczam z tematyki kosmetycznej, jako odskocznia pojawiają się czasem wpisy z kategorii LifeStyle. Znajdziesz tam np. relacje z Eventów albo zdjęcia mojego Kota 😉
Coraz częściej piszę też posty ze wskazówkami dotyczącymi Blogowania oraz Organizacji. To tematy, które są mi coraz bliższe.
Jeśli spodoba Ci się to co publikuję zapraszam do śledzenia mnie poprzez różne portale społecznościowe:

oraz do subskrypcji Newslettera, który raz w miesiącu przypomni Ci o moim istnieniu i o wpisach jakie ostatnio pojawiły się na blogu. Znajdziesz też w nim hasło do tajnych darmowych dodatków!

Mam nadzieję, że teraz będzie Ci łatwiej i przyjemniej do mnie regularnie zaglądać. Życzę miłej lektury!