Cennik moich usług. Jeśli czegoś tu nie ma lub masz dodatkowe pytania i wątpliwości skontaktuj się ze mną! Napisz maila na adres kontakt@greatdee.pl lub zadzwoń pod nr 606 966 101.

Makijaż:

Makijaż dzienny, wieczorowy
Makijaż okolicznościowy, komercyjny, dla firm, dla osób indywidualnych, na studniówkę, na sylwestra i wiele innych okazji. Makijaż wykonuję w siedzibie firmy. Poznań – okolice ulicy Rolnej.
120zł
Makijaż ślubny próbny
Próbny makijaż ślubny, spotkanie zaczynam od rozmowy i wybadania oczekiwań klientki, później przedstawiam propozycje i wykonuję próbny makijaż lub makijaże. Makijaż ślubny wykonuję w siedzibie firmy. Poznań – okolice ulicy Rolnej.
150zł
Makijaż ślubny + makijaż próbny = pakiet
Makijaż na ten bardzo ważny dzień. W pakiecie z makijażem próbnym, warto sobie tego dnia zaoszczędzić nerwów oraz zmartwień i wiedzieć jakiego makijażu możesz się spodziewać. Makijaż ślubny oraz próbny wykonuję w siedzibie firmy. Poznań – okolice ulicy Rolnej.
300zł
Makijaż do sesji zdjęciowej
Makijaż do sesji zdjęciowej. Jeśli w grę będą wchodziły dodatkowe akcesoria, body painting itp. cenę ustalam indywidualnie.
150zł

Nauka makijażu:

Indywidualna nauka makijażu
Makijaż to dla Ciebie czarna magia?Zaczynasz nową pracę i nie wiesz jaki makijaż będzie odpowiedni?A może malujesz się na co dzień, ale nie jesteś zadowolona z efektu?Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałaś twierdząco lub po prostu czujesz, że potrzebujesz wsparcia w kwestii makijażu jesteś w dobrym miejscu. Oferuję Ci indywidualną naukę makijażu! Taka nauka trwa ok 2-4h, dostosuję się do Twoich potrzeb i umiejętności. Nauka odbywa się w siedzibie firmy. Poznań – okolice ulicy Rolnej. Zapewniam kosmetyki, pędzle i wszelkie pomoce naukowe.Jak wygląda taka nauka? W miłej atmosferze, przy kawie/herbacie nauczę Cię:jakie są zalety a jakie wady mojej twarzy?
jak dobrać podkład idealny dla mnie?
jak modelować twarz?
jak wykonywać makijaż oka?
jak wykonywać makijaż twarzy?
jak wykonywać makijaż ust?
jaki makijaż będzie dla mnie odpowiedni na różne okazje?
jak sprawić by makijaż był trwały?
jak dobrać kosmetyki odpowiednie dla mnie?
odpowiem też na nurtujące Cię pytania i podzielę się radami oraz trikami makijażowymi
razem zrobimy przegląd posiadanych przez Ciebie kosmetyków i przeprowadzimy selekcjęJeśli masz jakieś pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem!Telefon: 606 966 101    E-mail: kontakt@greatdee.pl
250zł/3h i/lub
100zł/1h
(godziny doszkalające)

Metamorfoza

Makijaż dzienny lub wieczorowy
Metamorfoza obejmuje specjalne dopasowanie makijażu do klientki, wskazówki dotyczące sposobu malowania się i doboru kosmetyków, zdjęcie przed i po.
Metamorfozę wykonuję w siedzibie firmy. Poznań – okolice ulicy Rolnej.
180zł
Makijaż dzienny lub wieczorowy + ZGODA na publikację
SPECJALNA CENA DLA TYCH, KTÓRZY ZGODZĄ SIĘ NA PUBLIKACJĘ ZDJĘĆ PRZED I PO. Metamorfoza obejmuje specjalne dopasowanie makijażu do klientki, wskazówki dotyczące sposobu malowania się i doboru kosmetyków, zdjęcie przed i po.
Metamorfozę wykonuję w siedzibie firmy. Poznań – okolice ulicy Rolnej.
100zł