Chcesz zapisać się na makijaż lub lekcję makijażu? Napisz do mnie!

lub zajrzyj na stronę z ofertą ze wszystkimi szczegółami

Współpraca z blogerką kosmetyczną

 

Jako blog chętnie podejmę współpracę z firmami i/lub agencjami PR. Proponuję sprawdzone formaty:

  • jednorazowa recenzja produktu/usługi na blogu (przykład takiej recenzji TUTAJ, TU i TU), rzetelnie testuję dany produkt/usługę, zapisuję uwagi, przykładam też dużą wagę do jakości zdjęć i tekstu
  • banner reklamowy na blogu. Miejsce na reklamę przewidziane jest w sekcji sidebar „Polecam”. Mój blog nie jest zasypany reklamami, nie wyskakują żadne okna z reklamami, nie ma też reklam typu „ad sense”. Starannie dobieram bannery, bo zależy mi na utrzymaniu wysokiej jakości i przejrzystości bloga.
  • stała współpraca polegająca na regularnym recenzowaniu nowości/serii usług. Taka forma jest wygodnym rozwiązaniem zarówno dla mnie jak i dla firmy, oraz pozwala na długofalowe akcje
  • konkurs z nagrodami dla czytelników. Może być przeprowadzony na blogu lub na Facebooku. Zasady konkursu, zakres działań i inne ważne sprawy ustalam indywidualnie. (przykładowy konkurs przeprowadzony na blogu przy ścisłej współpracy z firmą TUTAJ)
  • wyjazd na firmowy event/konferencję. Oferuję relację z takiego spotkania, bogatą w informacje, zdjęcia oraz linki. (Przykładowa relacja z udziału w firmowym spotkaniu TUTAJ)
  • funkcja ambasadora marki. Takie działanie zawiera powyższe podpunkty, częste pojawianie się produktów/usług w artykułach na blogu oraz w blogowych social mediach. Zastrzegam sobie prawo do ścisłej selekcji marek i produktów

Jestem otwarta również na nowe propozycje, niestandardowe rozwiązania i ciekawe pomysły. 
Każdą ofertę dokładnie rozważam i analizuję, priorytetem jest dla mnie prezentowanie wysokiej jakości treści na blogu, utrzymanie jego charakteru oraz w szczególności zachowanie się fair wobec moich czytelników. Nie zgadzam się na ukrytą reklamę, cenzurowanie artykułów, zatajanie nie w pełni pozytywnych lub negatywnych recenzji.

Prezentujesz dużą korporację? A może jesteś właścicielem początkującej marki? Skontaktuj się ze mną, nie odrzucam nikogo z góry, jeśli masz ciekawy pomysł/propozycję chętnie ją rozważę! A może razem wymyślimy świetną kampanię?

Jeśli masz ochotę się ze mną skontaktować w sprawach blogowych, to zapraszam!

blog@greatdee.pl

adres korespondencyjny: Ul. Św. Marcin 61, 61-806 Poznań

 

Treści na moim blogu objęte są licencją CREATIVE COMMONS, a konkretniej jego wersją BY ND.
Więcej poczytaj o tym TUTAJ. Oznacza to, że możesz kopiować i ropowszechniać tekst oraz zdjęcia w dowolnym medium i formacie dla dowolnego celu, także komercyjnego, JEŚLI dotrzymasz warunków licencji:

Uznanie autorstwa — Utwór należy odpowiednio oznaczyć, podać odnośnik do licencji i wskazać jeśli zostały dokonane w nim zmiany. Możesz to zrobić w dowolny, rozsądny sposób, o ile nie sugeruje to udzielania przez licencjodawcę poparcia dla Ciebie lub sposobu, w jaki wykorzystujesz ten utwór.

Bez utworów zależnych — Remiksując, przetwarzając lub tworząc na podstawie utworu, nie wolno rozpowszechniać zmodyfikowanych treści.

Brak dodatkowych ograniczeń — Nie możesz korzystać ze środków prawnych lub technologicznych, które ograniczają innych w korzystaniu z utworu na warunkach określonych w licencji.

 

www.blog.greatdee.pl