Chcesz zapisać się na makijaż lub lekcję makijażu? Napisz do mnie!

lub zajrzyj na stronę z ofertą ze wszystkimi szczegółami

Jak może wyglądać współpraca ze mną?

 

Jako blog chętnie podejmę współpracę z firmami i/lub agencjami PR. Nie oferuję jednak standardowych formatów jak płatna recenzja, płatny artykuł reklamowy czy bannery reklamowe. Proponuję następujące rozwiązania:

  • pokazanie nowości w social mediach – konkretnie na instagramie, twitterze i facebooku. Dużą wagę przykładam do estetyki zdjęć. Takie przedstwienie nowości obejmuje ogólną informację o produkcie lub produktach, wskazanie kluczowych cech/funkcji, zbliżenia na detale. Nie obejmuje to jednak recenzji produktu, taka jeśli się pojawi, będzie szczera i nie podlega żadnym korektom, negocjacjom ani naciskom ze strony producenta/agencji.
  • stała współpraca polegająca na regularnym prezentowania nowości wg zasad przedstawionych powyżej. To bardzo wygodna forma współpracy zarówno dla mnie jak i dla firmy, która pozwala na długofalowe akcje
  • wykonanie kreatywnych zdjęć produktowych – do wykorzystania w social mediach marki/sklepu lub materiałach reklamowych. Szczegółowa oferta znajduje się TUTAJ.
  • konkurs z nagrodami dla czytelników. Może być przeprowadzony na blogu lub na Facebooku. Zasady konkursu, zakres działań i inne ważne sprawy ustalam indywidualnie. (przykładowy konkurs przeprowadzony na blogu przy ścisłej współpracy z firmą TUTAJ)
  • funkcja ambasadora marki. Takie działanie zawiera powyższe podpunkty, częste pojawianie się produktów/usług w artykułach na blogu oraz w blogowych social mediach. Zastrzegam sobie prawo do ścisłej selekcji marek i produktów

Jestem otwarta również na nowe propozycje, niestandardowe rozwiązania i ciekawe pomysły. 
Każdą ofertę dokładnie rozważam i analizuję, priorytetem jest dla mnie prezentowanie wysokiej jakości treści na blogu, utrzymanie jego charakteru oraz w szczególności zachowanie się fair wobec moich czytelników. Nie zgadzam się na ukrytą reklamę, cenzurowanie artykułów, zatajanie nie w pełni pozytywnych lub negatywnych recenzji.

Prezentujesz dużą korporację? A może jesteś właścicielem początkującej marki? Skontaktuj się ze mną, nie odrzucam nikogo z góry, jeśli masz ciekawy pomysł/propozycję chętnie ją rozważę! A może razem wymyślimy świetną kampanię?

Jeśli masz ochotę się ze mną skontaktować w sprawach blogowych, to zapraszam!

kontakt@greatdee.pl

adres korespondencyjny: Ul. Św. Marcin 61, 61-806 Poznań

Treści na moim blogu (poza zakładką PORTFOLIO) objęte są licencją CREATIVE COMMONS, a konkretniej jego wersją BY ND.
Więcej poczytaj o tym TUTAJ. Oznacza to, że możesz kopiować i ropowszechniać tekst oraz zdjęcia w dowolnym medium i formacie dla dowolnego celu, także komercyjnego, JEŚLI dotrzymasz warunków licencji:

Uznanie autorstwa — Utwór należy odpowiednio oznaczyć, podać odnośnik do licencji i wskazać jeśli zostały dokonane w nim zmiany. Możesz to zrobić w dowolny, rozsądny sposób, o ile nie sugeruje to udzielania przez licencjodawcę poparcia dla Ciebie lub sposobu, w jaki wykorzystujesz ten utwór.

Bez utworów zależnych — Remiksując, przetwarzając lub tworząc na podstawie utworu, nie wolno rozpowszechniać zmodyfikowanych treści.

Brak dodatkowych ograniczeń — Nie możesz korzystać ze środków prawnych lub technologicznych, które ograniczają innych w korzystaniu z utworu na warunkach określonych w licencji.

 

 

Pin It on Pinterest

Share This