Lato to czas kolorów 🙂 Wiem, że nie każdy chce/lubi/może pozwolić sobie na kolorowe cienie do oczu… Ale z kolorem na ustach większość z nas może poszaleć trochę bardziej 🙂 Stąd moje zestawienie top5 produktów do ust na lato 2015!

TOP5: produktów do ust na lato 2015

Jak myślę o produktach na lato od razu przychodzą mi na myśl piękne kolory, ale też wysoka trwałość lub nawet właściwości wodoodporne produktów. Widzę, że wiele marek forsuje teraz powrót błysku na ustach, ale jestem przekonana, że mat pozostanie również w tym roku silnym trendem.

TOP5: produktów do ust na lato 2015

Ja wybrałam następującą piątkę (w przypadkowej kolejności):

  1. OCC LipTar – słynne i legendarne, do niedawna trzeba je było ściągać zza granicy. W tej chwili można je kupić w sklepach internetowych. Są bardzo trwałe, a niewielka ilość wklepana palcem lub nałożona pędzelkiem wygląda świetnie. LipTarsy są bardzo trwałe, ale trzeba pamiętać o porządnym nawilżeniu ust. Moje 2 ulubione kolory to Hush i Interlace, oba dość neutralne i delikatne, jeden cieplejszy drugi bardziej chłodny.
  2. Bourjois Rouge Edition Velvet – produkt, który podbił serca wielu z nas 🙂 Będzie idealny na lato, bo jest trwały i matowy. Ja szczególnie lubię kolor Ping Pong, bo to mocny, neonowy wręcz róż.
  3. Essence Longlasting Lipstick – to świetna propozycja na lato dla tych, którzy nie przepadają za matowym wykończeniem. Pomadki są trwałe, kremowe i w najróżniejszych kolorach. Piękny róż pokazywałam TUTAJ, a w dzisiejszym zestawieniu znalazł się kolor 01 Coral Calling.
  4. Sephora Cream Lip Stain – to bardzo matowa i kryjąca pomadka w płynie, która zastyga i jest bardzo trwała. Ja polecam kolor 09 Watermelon Slice, to piękny neonowy koral.
  5. MeNow – to raczej nieznana marka (seria?) do kupienia na e-bay’u za grosze. Kolor 22 może nie jest najbardziej letnim odcieniem, ale wygląda pięknie (pokazywałam ją TUTAJ) 🙂 Są też inne kolory do wyboru! Jest to zdecydowanie najbardziej trwała pomadka z tego zestawienia.

TOP5: produktów do ust na lato 2015

Zachęciłam Cię do któregoś produktu? Jak Ci się podoba moje zestawienie?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x