Cóż za niedopatrzenie! Nie pokazałam Wam jeszcze z bliska cienie Goldilux od Sugarpill! Skandal! 😛 Ale już się poprawiam. No więc jak widać, jest to cień sypki, który przychodzi do nas w małym słoiczku. Znajduje się w nim 5g sypkiego cienia.
What a negligence! I didn’t show you my Sugarpill Goldilux eyeshadow yet! Scandal! 😛 But here I am with photos. So as you can see it’s a loose eyeshadow packed in small plastique jar. There’s 5g of product inside.
Na dole jest informacja o nazwie cienia, ilości, czasie przydatności do użycia oraz o tym, że produkt jest wegański i cruelty free.
There’re some usefull informations at the bottom: the name, the amount, the expiration date and thet the product is vegan and cruelty free.
Cień jest bardzo drobno zmielony. Jest to złoty cień ze złotymi drobinkami w środku. Wygląda cudnie i wspaniale się mieni! Cienia jest bardzo dużo i chyba będę go używać przez lata!
The eyeshadow is well grinded. I’s a gold loose eyeshadow with gold glitter inside. It looks so cool and it’s so iridescent! There’s a lot of the product in the jar so I’ll be using it for ages!

Ja zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia 🙂
It was love from the first sight 🙂

33
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x