Zmierzchowe kosmetyki / Twilight cosmetics

Lekcja makijażu!

utworzone przez | lut 1, 2011 | Recenzja

No więc zamówiłam jakiś czas temu (na początku roku) kosmetyki z linii Zmierzch.
Fanką sagi jakoś nie jestem, ale kiedyś oglądałam je w Douglasie i całkiem mi się spodobały. Jak tylko dowiedziałam się o sporej przecenie w internecie – kupiłam na próbę błyszczyk i róż. Okazało się, że wyprzedaż związana jest z likwidacją sklepu. I przez to też przyszło mi czekać ponad 2 tygodnie na przesyłkę. Narobiłam troszkę rabanu o to, więc obsługa sklepu dołożyła mi gratisy, żeby zamknąć mi usta 😉 Koniec końców dostałam 2 błyszczyki, róż, tusz i cień. O dziwo kosmetyki są zrobione w USA. To moje nabytki:
 
So, I purchaised some time ago (at the beginnig of the year) some Twilight cosmetics. Actually I’m not a Twilight’s fan, but I saw them in Douglas and I really liked’em. When I heard about huge sale in the Internet I bought lipgloss and blush to try. It turned out that it’s sale because of liquidation of the shop. And because of that I had to wait more than 2 weeks for my package. I made a little scene out there, so staff gave me some free items to shut my mouth 😉 In the end I recieved 2 lipglosses, blush, mascara and eyeshadow. Cosmetics are made in USA. This is my purchase:
 
 
 
 
 
Błyszczyki z linii Luna są gęste, pachną wanilią, dają dość transparentny efekt, który mi się podoba. Trochę się kleją.
 
Lipglosses – line Luna – are thick, smells like vanilla and are quite transparent, which I like. Are a little sticky.
 
 
 
 
 
Cień sypki jest z linii Volturi, daje bardzo metaliczny efekt, kolor jest bardzo intensywny. Dobrze się cieniuje.
 
Loose eyeshadow – line Volturi – make very metallic effect, the colour is very intensive. You can blend it well.
 
 
 
 
Tusz jest z linii Luna, oczywiście jest czarny. Szczoteczka raczej tradycyjna, tusz nie daje spektakularnych efektów, moim zdaniem jest ok do codziennego makijażu lub do niewymagających rzęs.
 
The mascara – line Luna – obviously is black. The brush is traditional, mascara won’t give us a spectacular effects, I think this product will be ok to casual looks or for easygoing lashes.
 
 
 
 
I róż. Też jest z serii Luna. Moim zdaniem jest to bardziej rozświetlacz. Sam kosmetyk jest złoto-różowy, jednak tego różu nie widać na skórze zbytnio. Efekt jest bardzo błyszczący, metaliczny.
 
And the blush – line Luna. In my opinion it’s more highlighter than blush. Product is gold-pink, but you won’t see too much pink on the skin. Effect is very shiny and metallic.
 
 
 
 
To tyle. Jest to mój pierwszy post pisany w 2 językach, ciekawa jestem jak to się przyjmie 😉 Wiem, że mój angielski nie jest najlepszy, ale może dzięki temu więcej osób skorzysta z informacji zawartych na moim blogu 🙂
 
That’s it. This is my first note written in 2 languages, I’m curious if you like the idea 😉 I know my english isn’t perfect, but I hope it will help some foreigners to find informations on my blog.
 
I przykładowy makijaż 😉
 
And an example make-up 😉
 
 
 
 
 
 

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem