Zastanawiasz się jak przykleić brokat? Jest na to kilka sposobów, włącznie z cudowaniem z żelem do włosów czy lakierem. Jednak ja nie biorę odpowiedzialności za bezpieczeństwo takich zabaw. Podobno żel pod oczy też działa, ale tutaj nie biorę odpowiedzialności za trwałość. Jeśli szukasz dobrego i taniego rozwiązania, to wklep brokat w bazę pod cienie lub kremowy cień, albo wydaj całe 13zł (cena z dnia publikacji posta) na Kryolan Glitter Gel czyli nic innego jak specjalny klej do brokatu.

Jak przykleić brokat? Kryolan Glitter Gel i Inglot 86

Domowe sposoby są dobre, bo są domowe i tanie (zazwyczaj). Tutaj jednak w grę wchodzi 13zł więc koszt nie jest duży.

Co to jest? No jest to 10ml specjalnego kleistego żelu, który wklepuje się cienką warstwą w miejsce, gdzie chcemy przykleić brokat. Przewagą tego produktu nad innymi metodami jest, że można go wklepać też na wcześniej położone cienie i nie zniszczy on gotowego makijażu. Stosowałam go już wiele razy i brokat trzyma się caaaalutki czas, aż do demakijażu, a po drodze zazwyczaj przechodzi przez całonocne imprezy.

Poniżej przykład makijażu z użyciem kleju i brokatu Inglota nr 82, był to mój tegoroczny sylwestrowy makijaż. Prawda, że ładny? Jednak brokat to jest to! Każdy makijaż przemieni w coś niezwykłego i wyjątkowego.

Jak przykleić brokat? Kryolan Glitter Gel i Inglot 86

Jak przykleić brokat? Kryolan Glitter Gel i Inglot 86

W tym przypadku profesjonalne i specjalistycznie nie jest drogie, więc wydaje mi się, że nie warto cudować. Oczywiście wszystko zależy od Ciebie, ale 13zł to wg mnie nie dużo za pewność, że makijaż będzie wyglądał idealnie całą imprezę, a nie spłynie po pół godzinie roznosząc się po całej twarzy 😉 W każdym razie, jeśli masz czas zamówić sobie ten żel wcześniej, to SZCZERZE POLECAM! Jeśli musisz przykleić brokat już w tej chwili – zostają Ci raczej metody domowe 😉

Jak przykleić brokat? Kryolan Glitter Gel i Inglot 86

Ps. Nie polecam przyklejać na klej do rzęs! Zrobi się tylko skorupo-glut uniemożliwiający mruganie 😉 A czegoś takiego na pewno nie chcesz sobie fundować 😛 Brokat na powiece ma Cię upiększyć a nie unieszczęśliwić.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x