Głupia Blondi 😉 TIGI Bed Head Dumb Blonde lipgloss

Lekcja makijażu!

utworzone przez | lis 10, 2012 | Recenzja

Blondynki są głupie. To niezaprzeczalny fakt.
Tak przynajmniej mówią stare ludowe porzekadła 😉 I potwierdza to nazwa tego błyszczyka od TIGI! Żartuję, daleka jestem od tak daleko idących uogólnień. W każdym razie błyszczyk od TIGI tak się właśnie nazywa. Jest to bezbarwny gęsty błyszczyk o zapachu mięty, który daje uczucie „wydętych” ust 😉 Serio tak jest hehe. Błyszczyk daje efekt lekkiego mrowienia.

Blondes are dumb – that’s a fact. That’s what old folk sayings say 😉 And that’s what the name of this lipgloss says! I’m just kidding I’m not that cut-and-dried person. But this is the name of TIGI’s lipgloss. It’s a transparent thick mint flavored lipgloss that makes your lips feel pumped up 😉 It really is haha. I gives a little tingling effect.

Błyszczyk jest gęsty i trwały. Nie wysusza ust a wręcz je nawilża. Usta faktycznie wizualnie wyglądają na większe. Przyznaję szczerze, że nie używam go za często, ale lubię i nie potrafię się z nim rozstać. Fajnie się też nadaje do nadawania blasku matowym pomadkom. Jednak jeśli chodzi o bezbarwne błyszczyki, są na pewno inne równie dobre a tańsze.

The lipgloss is thick and longlasting. It doesn’t dry lips, it leaves them moisturized a bit actually and they really look a bit bigger. I have to admit that I don’t use it frequently but I like it a lot and I can’t give it away. It also works really nice as a shiny polish for matte lipsticks. Even though I think that you can find other good transparent lipglosses but cheaper.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem