Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam eyelinery 🙂 Lubię większość z nich, ale szczególnie bliskie mi są te, które nakłada się własnym pędzelkiem. Eyeliner firmy Laura Mercier dostałam jakiś czas temu już podczas jakiejś wymiany blogowej – tak przynajmniej mi się wydaje, bo nie pamiętam najlepiej… I bardzo fajnie, bo szczerze mówiąc nie interesowałam się tą marką wcześniej.

I love eyeliners, I really do but how about you? I like almost all types of eyeliners but my favorites are those with no aplicator so you have to use your own brush. This Laura Mercier eyeliner came to me with one of blog swaps I guesss but I can’t rememmber it exactly… That’s really good that I recieved it ’cause I wasn’t interested that brand earlier.

 

 

Butelka przypomina mocno lakier do paznokci i muszę powiedzieć, że wygląda bardzo ładnie 🙂 Jak widać nie ma aplikatora więc trzeba użyć własnego pędzelka. Mi się to podoba, bo wtedy wychodzą mi najładniejsze kreski 😉 W opakowaniu jest 2,8ml i powinno się go zużyć w ciągu 6 miesięcy… Ja przyznaję, że mam go już zdecydowanie dłużej, nie wiem też ile czasu był u poprzedniej właścicielki. Ale Wygląda ładnie, nie zmienił konsystencji ani zapachu, na oku zachowuje się jak wcześniej i nie podrażnia, więc póki co używam go dalej.

The bottle looks like a nail polishe’s bottle actually and I really like it 🙂 As you can see it has no aplicator so you have to use your own brush for this what I really like ’cause I can make the best lines with it 😉 The bottle contains 2,8ml of product and you have to use it up in 6 months… I have to admit that I have it a  lot longer and I don’t know how long was it with it’s previous owner but I’m still using it ’cause it looks ok. The consistency or the smell hasn’t change, it works exactly the same and doesn’t irritate my eyes so I decided to keep using it.

 

 

Kolor Violette jest niesamowity, to głęboki fiolet z metalicznym, ale nie nachalnym błyskiem. Sam eyeliner łatwo się nakłada i długo utrzymuje się na oku. Nigdy mi się nie skruszył ani nie rozmazał. Zmywa się też bezproblemowo. To jest po prostu bardzo dobry eyeliner 🙂

The Violette color is amazing, it’s a deep violet with metallic but not pushy sheen. It applies very easily and stays on very long. It has never smudged nor crumbled. It’s easy to wash out. I think it’s just a very good eyeliner 🙂

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x