SYNESIS Glinka Marokańska / SYNESIS Marrocan Clay

Lekcja makijażu!

utworzone przez | sie 13, 2011 | Recenzja

Już dość dawno temu otrzymałam od firmy Synesis pudełko Glinki Marokańskiej w pięknym opakowaniu do testowania.
Trochę to potrwało, bo chciałam wypróbować glinkę przy różnych rodzajach pielęgnacji. Poza tym chciałam sprawdzić jak się sprawuje glinka przy dłuższym stosowaniu.
I recieved a package with Marrocan Clay from Synesis long time ago. Testings took me a long time ’cause I wanted to try it with different types of face care and I also wanted to find out how does it work within few weeks.

Opakowanie, które dostałam to najmniejsze pudełko jakie można kupić TUTAJ Mi starczyło na kilkanaście aplikacji.
The box that I recieved is the smallest one of the rest. You can buy it HERE. It was enough for a dosen or so aplications.

Proszek jest dobrze zmielony i dobrze się nakłada. Jest też łatwy do przygotowania, wystarczy wymieszać z wodą „na oko” do konsystencji kremu, który nie będzie spływał z twarzy.
The powder is well milled and easy to apply. It’s also easy to prepare, all you have to do is mix with water till you have the consistency that won’t flow down.

Przygotowanie / Preparation
No i tak się prezentuje na twarzy 🙂 / This is how it looks on my face 🙂

Ja bardzo tą glinkę polubiłam, bo bardzo dobrze oczyszcza twarz. Pory są oczyszczone i zwężone. Przez krótką chwilę skóra jest zaczerwieniona, ale to bardzo szybko mija. Na dłuższą metę skóra jest fajnie zmatowiona. Jeśli nie pozwolicie glince zaschnąć nie będziecie też mieć problemu z jej zmyciem. Myślę, że kupię tą maskę w większym opakowaniu, bo jestem zadowolona z efektów jakie daje.
I really like this clay, it puryfies my skin very well. Pores are clean and tight. The skin is a little red for w while after wash off but turns normal in a moment. If you use it regularly the skin stays matte longer. If you’ll keep your clay wet you won’t have any problems with washing it off. I think I’ll buy a bigger box of this caly ’cause I’m satisfied with this effects.

Tutaj instrukcja od producenta, bo wiem, że nie wszyscy ją mają.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem