Witam po przerwie 🙂 Wróciłam już z campingu – było super!! A teraz wracamy do konkretów – chciałabym Wam pokazać Ziemię Egipską firmy Bi-Kor czyli bronzer. Zacznę od tego, że niestety nie jest ona łatwo dostępna, można ją czasem dostać w jakiś salonach kosmetycznych, u producenta na stronie i na targach kosmetycznych. Ja moją właśnie na targach kupiłam.
I say hello after break 🙂 I came back from campong – it was great!! An now get back to buisness – I’d like to show you my Bi-Kor Egyptian Earth which is bronzer. I have to say at the beginning that it’s pretty hard to buy it, you can find it sometimes in some beauty salons, on manufacuter’s website and on cosmetic fairs. I bought mine on fair.

Dostajemy to zapakowane w całkiem przyjemny kartonik. / You get it packed in pretty nice carton box.

W środku znajduje się pudełko w takim samym kolorze jak to kartonowe. Pudełko jest matowe i chwała mu za to, i ma fajne zamknięcie, które chroni nas przed nagłym otwarciem bronzera i uszkodzeniem.
Then you find another packaging inside in the same colour like the carton one. It’s matte thank God and has a good shutter that provides any unwanted opening and damage of your bronzer.

Z tyłu widzimy skład, informację, że to produkt europejski, okres przydatności 18 m-cy od otwarcia, wagę produktu 14g, i że został wyprodukowany we Włoszech. Myślę, że wszystkie potrzebne informacje są zawarte.
We can see at the back ingredients, that it’s european product, it’s usefull during 18 months after opening, the weight which is 14g, and that it’s made in Italy. I think there’re all important informations.

Tak wygląda w środku. Bronzer jest dość twardy, ale łatwo go nabrać na pędzel. Nie pyli się. Ma moim zdaniem bardzo fajny kolor, taki brązowo-herbatnikowy. Testowałam go zarówno na mojej dość ciemnej skórze jak i na jaśniejszych i na każdej spisywał się świetnie. Można go używać na całą twarz albo tylko do lekkiego konturowania.
This is how it looks. The bronzer is quite hard but easy to grab on your brush. It doesn’t crumble. I think the colour is very nice, biscuit-brown. I was testing it on my quite dark skin and on pales also and this bronzer works great with every type of skin. You can use it on whole face and also for soft contouring.

Z bliska / Close up
Na twarzy / On the face
Jeszcze raz skład / Ingredients again:
17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x