Usta Kylie Jenner to od jakiegoś już czasu hit internetu 😉 Ja też nie mogłam się oprzeć i zrobiłam swoją wersję. Mam nadzieję, że przypadnie Ci do gustu. 

Co sprawiło, że usta a’la Kylie Jenner zawróciły w głowie internautkom na całym świecie? Myślę, że te kilka małych ale jak widać istotnych szczegółów:

  • są matowe, a to hit od wielu miesięcy
  • nie są zbyt krzykliwe, ale jednak wyraźnie zaznaczone
  • wydają się proste do odtworzenia
  • są wariacją na temat ust nude, czyli królową makijażu ust (ok, królową ex aequo z czerwoną szminką)

Pierwsza wersja, którą zrobiłam to dokładne obrysowanie ust (trochę oszukując i udając pełniejsze usta) i wypełnienie ich tą samą konturówką. Ze wszystkich jakie mam najbardziej podobna wydała mi się ta z Bourjois nr 12 Facetieuse. Ta wersja raczej będzie bardziej pasowała osobom o trochę ciemniejszej karnacji lub trochę opalonym.

Usta a’la Kylie Jenner

Make-up: Usta a'la Kylie Jenner

 

Żeby ten makijaż pasował też osobom z jasną karnacją konturówkę z Bourjois rozjaśniłam neutralnym odcieniem Lip Tarsa z OCC w kolorze Hush. Zrobiłam to, bo chciałam zachować mat na ustach, ale równie dobrze mógłby to być np. matowy błyszczyk z Manhattanu lub NYXa.

Make-up: Usta a'la Kylie Jenner

 

Mam nadzieję, że okaże się to dla kogoś pomocne. Kosmetyki, których użyłam są na zdjęciu poniżej. Muszę przyznać, że podoba mi się ten efekt i jeszcze nie raz do niego wrócę 😉 A Tobie podobają się takie usta?

Make-up: Usta a'la Kylie Jenner

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o