Jak trzymać pędzle do makijażu?

Lekcja makijażu!

Wczoraj pokazywałam moją toaletkę, a dzisiaj krótki post o tym jak trzymam pędzle do makijażu. Ja, póki co, trzymam je jak większość, na blacie toaletki. 

Kupiłam ładną znaną w całym internecie osłonkę z Ikei. Ale to niestety nie wystarczy… W samej osłonce lub innym pojemniku pędzle smętnie leżą na brzegach, a środek zostaje pusty. W tej sytuacji ciężko znaleźć konkretny pędzel, poza tym ciągłe przerzucanie pędzli też im nie służy. No i szkoda tego miejsca na środku, które się marnuje.

Są oczywiście specjalne perełki do kupienia, żeby wypełnić osłonkę lub pojemnik. Ale jakoś one mi się nie podobają, to zupełnie nie moja estetyka 😉 Ja moją osłonkę wypełniłam ziarnami palonej kawy. Sprawdzają się równie dobrze, a do tego pięknie pachną!

Włożone pędzle dobrze się trzymają, a rozwiązanie sprawdza się u mnie już od wielu miesięcy. Dużo łatwiej znaleźć konkretny pędzel i nie ocierają się one o siebie niszcząc się nawzajem. Planuję jeszcze rozdzielić pędzle do oczu i do twarzy do osobnych pojemników, żeby jeszcze bardziej ułatwić sobie codzienny makijaż. Końcowy efekt wygląda tak:

A jak Ty przechowujesz swoje pędzle do makijażu?

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Ozdoby świąteczne | Grudniowe wyzwanie z Greatdee

Ozdoby świąteczne | Grudniowe wyzwanie z Greatdee

Święta już za pasem, naprawdę zbliżają się wielkimi krokami! A mnie złapała choroba i ze wszystkim jestem "w polu". Czas się zebrać i nadrobić trochę. Dzisiaj zaległy 3 punkt mojego Grudniowego Wyzwania z Greatdee, czyli Zielona Choinka. A właściwie nie tylko zielona...

czytaj dalej
O blogowaniu: Planer Blogera!

O blogowaniu: Planer Blogera!

Planer Blogera! W prezencie ode mnie dla Ciebie 🙂 Do samodzielnego drukowania w domu. Sama długo szukałam czegoś idealnego dla mnie, ale nie znalazłam, choć kilka było blisko. Zazwyczaj czegoś brakowało, albo wręcz przeciwnie - były zbyt rozbudowane. A wydawało mi...

czytaj dalej
Czy warto mnie śledzić poza blogiem?

Czy warto mnie śledzić poza blogiem?

  Nie wiem czy wiesz, ale moja działalność w internecie nie kończy się na tym blogu 🙂 Udzielam się też na różnych kanałach social media. Czy warto mnie tam śledzić? To oczywiście zależy 🙂 Jeśli mnie po prostu lubisz i chcesz być na bieżąco - na pewno warto...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem