2 featured image lily lolo cienie 3Idę za ciosem i pokazuję kolejne cienie Lily Lolo, przyznaję, że bardzo je polubiłam. Jasne, osypują się jak wszystko w formie sypkiej, ale kolory są na tyle piękne i unikatowe, że wszystko im wybaczam. Dzisiaj kolejna porcja swatchy.

Deep Purple

003 Lily Lolo cienie deep purpleFiolet. Piękny. Nie za zimny nie za ciepły. Wybaczam mu nawet to, że tak się błyszczy 😉 Na oku wygląda pięknie, nie jest płaski.

Amethyst

003 Lily Lolo cienie amethystFioletowo-bordowa baza z drobinkami. Niby nic wielkiego, ale wygląda pięknie nawet solo na powiece.

Choc Fudge Cake

003 Lily Lolo cienie chocolate fudge cakeTak, zrobiłam błąd na zdjęciach. Prawidłowa nazwa to Choc Fudge Cake. Jest wyjątkowy, fiiołkowo-brązowy. Ciężko złapać efekt jaki daje na zdjęciach.

Orchid

003 Lily Lolo cienie orchidBłyszczący rozświetlacz. Nie przepadam za takimi, ale to nie znaczy, że jest zły. Ma ładny lekko kremowy odcień.

Midnight

003 Lily Lolo cienie midnightBardzo ładny granat przełamany szarością. Wygląda jak ciemna gradowa chmura, ma ładne rozświetlające drobinki.

Tak wyglądają na skórze:

SONY DSCMożna te cienie lubić lub nie, ale trzeba przyznać, że kolory pięknie prawda?

6
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Candy Killer
Gość

cudneee sa 🙂

Greatdee
Gość

mhmm 🙂

wenus-lifestyle
Gość

Świetne pigmentacja, chyba sobie kupię ten jasny, bo potrzebuję 😉

Greatdee
Gość

Szczerze polecam 🙂

Alieneczka
Gość

Midnight cudny ;))

Greatdee
Gość

Bardzo 😀