Ja ciągle o tym lecie 😛 Ale czuję je już w powietrzu! Dzisiaj o oranżowych ustach z Revlon Colorburst Matte Balm 245 Audacious. Ostatnio pisałam o podobnej matowej propozycji ze stajni Inglota TUTAJ, a dzisiaj czas nadszedł na pomadkę w kredce od Revlonu.

Swoją przywiozłam jeszcze z HongKongu, jako pamiątkę z podróży 😉 Ale jakoś przez cały czas nie mogłam zdecydować się co ja tak właściwie o niej myślę. W końcu już wiem!

Revlon Colorburst Matte Balm 245 Audacious

Z zewnątrz nie różni się niczym od innych pomadek-kredek. Ma matowe opakowanie, jest wykręcana i zamykana zatyczką. Ot jak każda inna.

Ile jest kredki w środku widać poniżej:

Revlon Colorburst Matte Balm 245 Audacious

No więc co z nią jest? Kolor jest cudowny, intensywny, pomarańczowy, lekko pastelowy. Nie mogłam się doczekać aż jej użyję. Niestety po pierwszym użyciu byłam zawiedziona…

Okazało się, że pomadka smuży, ciągnie się, zbiera w załamaniach, absolutnie podkreśla wszystkie suche skórki 🙁 Nie wiem, czy to tylko moja sztuka jest felerna, czy wszystkie tak mają. Szczerze mówiąc nie widziałam tego w filmikach na YT. (górne zdjęcie)

Revlon Colorburst Matte Balm 245 Audacious

Całe moje szczęście, że wystarczy ją wklepać lekko i zaczyna wyglądać pięknie! (dolne zdjęcie) Po wklepaniu jest gładka, nie wchodzi w żadne załamania i nie zbiera się, nawet w ciągu dnia. Jest trwała, ale nie jakoś powalająco. Mat też nie jest hardkorowy, raczej taka bardzo delikatna satyna.

Revlon Colorburst Matte Balm 245 Audacious

Ostatecznie jestem zadowolona z zakupu mimo, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Bardzo mi się podoba to, że kolor jest intensywny, dobrze kryjący ale jednocześnie lekko pastelowy. I nie wysusza mi ust, więc to duży plus.

Masz jakąś pomadkę z tej serii? Jakie są Twoje wrażenia?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pięknota
1 czerwca 2015 10:29 AM

Mam z revlonu pomadkę koloru czerwonego i jest świetna: długo trzyma się na ustach. a ten kolor bardzo fajny 🙂

Greatdee Blog
Reply to  pięknota
1 czerwca 2015 5:22 PM

Czerwień też mnie kusiła 🙂