Highlighting Powder Shimmer Eye Makeup Set

Już jakiś czas temu dostałam ze sklepu BornPrettyStore 2 rzeczy do testowania. Rzęsy pokazywałam TUTAJ, a teraz czas na Highlighting Powder Shimmer Eye Makeup Set, czyli rozświetlający cień do powiek w zestawie z pędzelkami. 

Myślałam, że będzie to biały cień, który opalizuje na dany odcień – fiolet, róż, zieleń itd. Podobne ma w ofercie np. KOBO czy Inglot. Jednak cień z BornPrettyStore nie jest niczym tego typu. Szkoda, że nie można sobie wybrać odcienia, tylko wysyłają losowy… Nie rozumiem dlaczego zdecydowali się na takie rozwiązanie.

Highlighting Powder Shimmer Eye Makeup Set

Więc co to jest? Dla mnie jest to bardzo BARDZO drobno zmielony brokat, który mocno się mieni. Cienia w tym raczej nie ma, bo produkt po roztarciu nie zostawia żadnego koloru. Jednak wklepany mieni się jak… ;> kula dyskotekowa 😀

Highlighting Powder Shimmer Eye Makeup Set

Brokat przyszedł do mnie z zestawem 3 pędzelków. Są to płaskie języczkowe pędzelki syntetyczne, które całkiem nieźle nadają się do wklepywania produktu. Samo pudełeczko jest trochę mało wygodne, bo brokat się wysypuje. Ale taka chyba uroda brokatu?

Highlighting Powder Shimmer Eye Makeup Set

Poniżej 2 przykłady, jak można zastosować Highlighting Powder Shimmer. Wklepany na środek powieki niesamowicie rozświetla oko. Na pewno nie jest to efekt na dzień 😛 Brokat dobrze się też nadaje do niestandardowych zdobień. Mam wielką ochotę wypróbować go na paznokciach i pewnie niebawem to zrobię! Dam wtedy znać jak się sprawdził.

Highlighting Powder Shimmer Eye Makeup Set Highlighting Powder Shimmer Eye Makeup Set

Na koniec, co ja o tym sądzę? Jak dostałam paczkę, myślałam, że nie znajdę w tym produkcie zalet. Teraz widzę, że w sumie jest to całkiem fajny „bajerek”. W sumie niedrogi, bo w zestawie z 3 pędzelkami. Szkoda tylko, że nie można wybrać koloru. Nie jest to na pewno produkt pierwszej ani drugiej potrzeby, jeśli jednak lubisz zabawę makijażem jak ja, to możesz się skusić 😉 Mam nawet rabat 10% na zakupy na kod: GREATH10.

Born Pretty Store discount code

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x