Rzęsy Pa Dolly Love z BornPrettyStore Jakiś czas temu dostałam rzęsy Pa Dolly Love z BornPrettyStore do przetestowania. Nie wiedziałam, czego się spodziewać, bałam się trochę plastikowych sztucznych strasznie ogigli… 

Na szczęście nic takiego nie ma! Rzęsy wyglądają naturalnie, pasek/żyłka do której rzęsy są przymocowane jest cienka, przezroczysta, ale dość sztywna niestety. Dodatek niebieskich kępek fajnie urozmaica makijaż i dodaje uroku.

Rzęsy Pa Dolly Love z BornPrettyStore

W pudełku przychodzi do nas 5 par, nie są jakoś super zabezpieczone, ale wystarczająco. W transporcie żadne rzęsy się nie odgniotły ani nie zniszczyły. Niezbyt jest to przemyślane pod kątem późniejszego przechowywania, ale cóż – nie można mieć wszystkiego 😉 Kleju nie ma w zestawie, dla mnie to nie problem, bo i tak zawsze używam swojego sprawdzonego.

Rzęsy Pa Dolly Love z BornPrettyStore

Jak już pisałam wyżej pasek jest przezroczysty, jest to w sumie cienka żyłka. Trochę sztywna. Lepiej jest przeciąć rzęsy na 2 lub 3 części – wtedy łatwiej je przykleić i lepiej się trzymają. Model Pa Dolly Love spodobał mi się, ze względu na ładne rozmieszczenie włosków i dodatek tych niebieskich.

Rzęsy Pa Dolly Love z BornPrettyStore

Spodziewałam się ładnego efektu na oku, dość naturalnego, ale jednak widocznego. I tak też moim zdaniem jest. Rzęsy ładnie się układają i „stapiają” wizualnie z naturalnymi. Efekt nie jest teatralny, ale rzęsy są bardziej gęste i po prostu ładniejsze. Niebieskie kępki są niestety słabo widoczne. A może stety? W sumie każdy sam musi ocenić.

Rzęsy Pa Dolly Love z BornPrettyStore Rzęsy Pa Dolly Love z BornPrettyStore

Rzęsy nosiłam ok 6h, spokojnie przetrwały w nienaruszonym stanie całą imprezę. Po imprezie bardzo łatwo dały się zdjąć, a po oczyszczeniu z kleju i resztek makijażu wyglądają właściwie jak nowe! Wydaje mi się, że jak za tą cenę (6,89$ w momencie pisania tej recenzji) za 5 par to bardzo dobry deal. Oczywiście to nie to co Ardell z naturalnego włosia, ale i tak jestem z nich zadowolona.

Rzęsy Pa Dolly Love z BornPrettyStore

Także jeśli masz ochotę spróbować – polecam! Wydaje mi się, że dodatek niebieskich rzęs może ładnie podkreślić brązowe oczy 🙂 Dzięki współpracy ze sklepem BornPrettyStore mam też dla Was kupon zniżkowy na 10% zamówienia: GREATH10. Jeśli więc planujesz zakupy w tym sklepie – zawsze warto skorzystać!

Born Pretty Store discount code

 

0 0 vote
Article Rating
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x