BeBEAUTY Spa Body Butter – Lemon

Lekcja makijażu!

utworzone przez | cze 10, 2011 | Recenzja

Biedronkowe masło skusiło też mnie 😛 Po tak wielu pochlebnych recenzjach nie mogłam się na nie nie skusić. Wzięłam oba zapachy, ale Mango od razu powędrowało do mojej siostry więc nie mam z nim porównania. Opiszę tylko cytrynowe.
After all those positive reviews I had to buy that butter from cheap polish shop – Biedronka (Ladybug/Ladybird). I took both fragrances but the Mango one went to my sister so I can’t compare them. I’ll review just the Lemon one.

Masło jest cytrynowe. Nie lubię cytrynowych kosmetyków, bo w prawie 100% śmierdzą odświeżaczem do powietrza. Ale to masło jest inne, pachnie bardzo przyjemną dość słodką cytryną! To przez ten zapach smaruję się bardzo regularnie 😀 Konsystencja jest dość twarda i zbita, masło jest naprawdę gęste, jak prawdziwe masło do chleba. Ale łatwo się rozsmarowuje, pod wpływem temperatury bardzo mięknie.
This is a Lemon butter. I don’t like Lemon cosmetics ’cause almost 100% of them stinks like an air freshener. But this butter is different, smells very nice like a sweet lemon! I use it regularly just for that nice smell 😀 The consistency is really thick like a real bread butter. But you can apply it easily, it melts into the skin.

Efekty? Dla mnie bardzo ważne jest to, żeby produkt do ciała nie zostawiał tłustej lub śliskiej powłoki. Właściwie, żeby nie zostawiał żadnej powłoki. To masło wchłania się całkowicie i sprawia, że moja skóra jest przez cały dzień przyjemnie nawilżona. Zapach utrzymuje się dość długo, to może być i wada i zaleta, ja akurat to lubię bo podoba mi się zapach masła. Mam bardzo suchą skórę i to masło nie gwarantuje mi 24h nawilżenia, ale daje mi spokój na cały dzień.
And the effects? For me it’s very important that my body product doesn’t leave an oily nor slick layer. Actually it’s important to not leave ANY layer. That butter soaks in my skin completly and makes my skin moisturized all day long. You smell the fragrance very long time, maybe it’s a disadvantage but I like it ’cause I like the way it smells. My skin is very dry and that butter doesn’t moisturise it for 24h but makes me not thinking of my dry skin all day long.

Skład / Ingredients:

Szczerze bardzo polecam to masełko wszystkim, szczególnie fanom cytryn 😉
I honestly recommend that butter to everyone, esp. lemons fun 😉

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem