ZUŻYWANIE – kilka ostatnich miesięcy / USING UP CYCLE – a few last months

Lekcja makijażu!

utworzone przez | cze 8, 2011 | Recenzja

Mimo najszczerszych chęci jakoś słabo mi chyba idzie to zużywanie…
Kilka rzeczy zostało wyrzuconych przed zrobieniem zdjęcia, ale marzyłoby mi się więcej pustych butelek. Chyba ponad połowa moich rzeczy jest otwarta i zużyta w połowie 😛 Ale nie potrafię powstrzymać się przed otwieraniem nowych rzeczy 😛
I try very hard but I can’t use up all my stuff, even a half of it… I threw out some things before I’ve done the photos but I’d like to have more empty bottles. I think that more than half of my stuff is opened and used in a half 😛 But I can’t stop myself and I still open new bottles to try them out 😛

Zmywacz z Rossmana, kupiłam go zupełnie przypadkiem. Kosztuje ok 6zł za 100ml i okazał się najlepszym zmywaczem jaki do tej pory miałam. Nie wysusza paznokci, a wręcz je nawilża. Dobrze zmywa lakier, trochę śmierdzi ale trudno, nie wymagam żeby pięknie pachniał.
A polish remover accidentaly bought in Rossman. It costs 6zł for 100ml and became my best polish remover I ever had. It doesn’t dry nails I actually think it moisturizes them. It removes polishes very well, it stinks a little but I don’t expect it to smell nice.

Nawilżająco-regenerująca 2-minutowa maska Timotei. Bubel jakich mało. Miałam wrażenie, że nie robiła NIC. Skończyłam całą w nadziei na jakiś efekt po dłuższym czasie, ale nic nie nastąpiło. Włosy były gładkie póki były jeszcze mokre. Po wyschnięciu nie było żadnej zmiany. Bezsensowny zakup.
Regenerating-nourishing 2-minute Timotei mask. A complete trash. It does NOTHING. I used the whole jar just to see the effect after a few weeks. The hair were very smooth when they were wet. When they were  already dry there wasn’t any difference. Completly useless purchase.

Płyn micelarny od dr Eris. Kupiony przypadkiem w promocji – i stał się moim absolutnym hitem! Mam już 4 butelki w zapasie i nie kusi mnie póki co żaden inny! Świetnie zmywa makijaż włącznie z makijażem oczu, nie szczypie, nie śmierdzi, nie podrażnia skóry. Dla mnie idealny!
Dr Eris micell. I also bought it accidently on sale and it bacame my favorite! I already have another 4 bottles „just in case” and I won’t try any others! It removes make-up very well, also eye make-up, it doesn’t sting nor stink nor irritate the skin. It’s ideal for me!

Nawilżające serum z Avonu, w końcu je zmęczyłam. Nawilża dobrze, ale na krótko. Niestety nie tego szukam, zależy mi na długotrwałym nawilżeniu. Poza tym zostawia dziwną warstwę na skórze.
Avon moisturising serum I finally used it up. It moisturises well but for very short time. It’s not what I’m looking for, I look for something that moisturise for a long time. Furthermore it leaves a strange silky layer on skin. 

Próbka arbuzowego peelingu Bielendy. Cudownie pachnie, dobrze peelinguje i zostawia skórę lekko natłuszczoną. Bardzo fajny i chętnie do niego wrócę.
It’s a sample of Bielenda watermelon peeling. It smells wonderful, peelings very well and leaves the skin a little oily. It’s great and I’ll get back to it for sure.

Bardzo stara maseczka ogórkowa z Oriflame. Pachnie ogórkami i nawilża, ale lekko. W sumie krzywdy nie robi ale efektu „WOW” też nie ma.
It’s a very old Oriflame mask. It smells like cocumbers and moisturises a little. Just a little. It doesn’t make any harm but also doesn’t give a „WOW” effect.Próbka maski Mineral Care. Jedna próbka to za mało, żeby oceniać kosmetyk. Nakładała się łatwo, nie spływała z włosów. Efektów po jednym zastosowaniu nie zauważyłam.
Mineral Care mask sample. I had only one sample it’s too little to write a review. It’s easy to apply and doesn’t flow down. I didn’t see any effects after that one application.

Żel Luksja – miniaturka. Fajnie pachnie różowym grejpfrutem. Ma trochę gęstą ciągnącą się konsystencję. Żel jak żel.
Luksja shower gel miniature. It smells nice like pink grapefruit. The consistency is quite thick, jelly. Normal gel.


Szampon CLEAR – miniaturka. Zmniejszenia łupieżu nie zauważyłam niestety, poza tym szampon całkiem przyjemny, dobrze się pieni i myje włosy.
CLEAR shampoo – miniature. Unfortunatly it doesn’t made my dandruff dissapeared, furthermore it’s a nice shampoo, it foams well and cleans the hair well.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem