Wesołych Świąt! | Grudniowe wyzwanie z Greatdee

Lekcja makijażu!

utworzone przez | gru 24, 2016 | gadanina, PRYWATA

Czas do świąt zleciał błyskawicznie. Wigilia już dzisiaj!

Wesołych świąt!

Mnie przed samymi świętami złapała choroba, więc miałam spore opóźnienie… Ale jakoś dotrwałam i dzisiaj chcę Ci złożyć serdeczne życzenia:

Życzę Ci: wesołości – pomaga przetrwać trudne chwile, radości na codzień – pomaga docenić nawet małe rzeczy, zdrowia – żeby niepotrzebny stres nie zaprzątał Ci głowy, odwagi – szczególnie tej, która pozwala próbować tego co nowe i jeszcze nieznane, empatii – bo myślenie o sobie jest ważne, ale myślenie o innych jest super ważne, szczęścia – takiego zwykłego farta, niech Ci się wiedzie, bliskości najbliższych – i nie mówię o kilometrach, zawsze dobrze jak jest się do kogo zwrócić z każdą sprawą, otwartego umysłu i kreatywności – bo one są niesamowitą siłą napędową do życia!

Jednym słowem, po prostu, ale szczerze – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Mam nadzieję, że spędzasz święta tak jak lubisz najbardziej i wśród tych, na których najbardziej Ci zależy. Dla mnie święta to czas rodzinny i mimo tego, że kocham podróże i bardzo jestem ciekawa tradycji świątecznych w innych zakątkach świata – nie potrafię sobie wyobrazić spędzania świąt z dala od rodziny. Może to staroświeckie podejście, ale tak już mam 😉 A Ty?

Tobie złożyłam już życzenia, ale sobie też chciałabym coś dorzucić. Sobie życzę wytrwałości w pisaniu bloga, systematyczności i rozwoju, ciągłego rozwoju. Czas i inne obowiązki nie ułatwiają tego zadania, ale będę się starać!

Ten post z życzeniami zaliczam jako 9 punkt Grudniowego wyzwanie z Greatdee! 12 days of Christmas, czyli „Lampki na choince”, bo te życzenia składam Ci siedząc przy pięknie przystrojonej świątecznej choince 😀

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Hmm, a w sumie mogę powiedzieć, że dość często mi coś nie wychodzi... Ale czy to znaczy, że jestem nieudacznikiem?  Wiem, że wiele osób osób odnosi wrażenie, że wszyscy wokół są jacyś tacy lepsi, mają bardziej idealne życie i wszystko im się udaje. Sama często na...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem