Czas do świąt zleciał błyskawicznie. Wigilia już dzisiaj!

Wesołych świąt!

Mnie przed samymi świętami złapała choroba, więc miałam spore opóźnienie… Ale jakoś dotrwałam i dzisiaj chcę Ci złożyć serdeczne życzenia:

Życzę Ci: wesołości – pomaga przetrwać trudne chwile, radości na codzień – pomaga docenić nawet małe rzeczy, zdrowia – żeby niepotrzebny stres nie zaprzątał Ci głowy, odwagi – szczególnie tej, która pozwala próbować tego co nowe i jeszcze nieznane, empatii – bo myślenie o sobie jest ważne, ale myślenie o innych jest super ważne, szczęścia – takiego zwykłego farta, niech Ci się wiedzie, bliskości najbliższych – i nie mówię o kilometrach, zawsze dobrze jak jest się do kogo zwrócić z każdą sprawą, otwartego umysłu i kreatywności – bo one są niesamowitą siłą napędową do życia!

Jednym słowem, po prostu, ale szczerze – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Mam nadzieję, że spędzasz święta tak jak lubisz najbardziej i wśród tych, na których najbardziej Ci zależy. Dla mnie święta to czas rodzinny i mimo tego, że kocham podróże i bardzo jestem ciekawa tradycji świątecznych w innych zakątkach świata – nie potrafię sobie wyobrazić spędzania świąt z dala od rodziny. Może to staroświeckie podejście, ale tak już mam 😉 A Ty?

Tobie złożyłam już życzenia, ale sobie też chciałabym coś dorzucić. Sobie życzę wytrwałości w pisaniu bloga, systematyczności i rozwoju, ciągłego rozwoju. Czas i inne obowiązki nie ułatwiają tego zadania, ale będę się starać!

Ten post z życzeniami zaliczam jako 9 punkt Grudniowego wyzwanie z Greatdee! 12 days of Christmas, czyli „Lampki na choince”, bo te życzenia składam Ci siedząc przy pięknie przystrojonej świątecznej choince 😀

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x