Grudniowe wyzwanie z Greatdee! 12 days of Christmas

Lekcja makijażu!

utworzone przez | lis 22, 2016 | gadanina, PRYWATA

Święta za chwilę, a mi wpadł do głowy pomysł na grudniowe wyzwanie. Nazwałam je 12 days of Christmas – grudniowe wyzwanie z Greatdee. Wiem, odkrywczo 😉 ale nie o to chodzi. Więc o co?

Przez 12 dni w grudniu będę publikowała posty nawiązujące do około świąteczno-noworocznego klimatu. Konkretnie do 12 kolejnych tematów, które są wypisane pod grafiką  poniżej. Co to będą za wpisy? Na pewno częściowo makijaże, trochę paznokci, może jakiś wpis fotograficzny? To się dopiero okaże 🙂

 1. Piernikowy domek
 2. Biały śnieg
 3. Zielona choinka
 4. Pakowanie prezentów
 5. Pierwsza gwiazdka
 6. Cicha noc
 7. Świąteczny elf
 8. Rudolf czerwononosy
 9. Lampki na choince
 10. Srebrna zastawa
 11. Złoty brokat
 12. Sylwestrowy bal

Masz ochotę do mnie dołączyć? Jeśli tak – będzie mi bardzo miło!

Co musisz zrobić?

Udostepnij na swoim blogu grafikę wyzwaniową i 12 tematów. Poinformuj mnie, że bierzesz udział i baw się dobrze! Mam nadzieję, że moje wyzwanie pomoże nam cieszyć się świąteczną atmosferą, którą zbudujemy w 12 krokach 🙂 pamiętaj, że to zabawa! Jeśli zrobisz wszystkie 12 kroków – cudownie! Jeśli jakiś pominiesz, to nic się nie stanie.

Jakie posty biorą udział w wyzwaniu?

Dowolne, nawiązujące do tematów wyzwania. Jeśli chodzi o ich formę – nie ma ograniczeń! Puść wodze fantazji 😉 Ja planuję makijaże, może jakiś manicure albo post fotograficzny. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wyzwaniowy post przybrał jeszcze inną formę. Jestem bardzo ciekawa innych pomysłów!

W styczniu chcę zrobić podsumowanie wpisòw wyzwaniowych i wymienić wszystkich, którzy wezmą udział. Wystarczy, że w komentarzu dasz znać, że się zgłaszasz i dodaj link do wpisu na swoim blogu, w którym zamieścisz info o wyzwaniu i powyższą grafikę 🙂 będę też wdzięczna za przekazanie informacji o wyzwaniu dalej! Fajnie jak więcej osób dołączy do zabawy.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Hmm, a w sumie mogę powiedzieć, że dość często mi coś nie wychodzi... Ale czy to znaczy, że jestem nieudacznikiem?  Wiem, że wiele osób osób odnosi wrażenie, że wszyscy wokół są jacyś tacy lepsi, mają bardziej idealne życie i wszystko im się udaje. Sama często na...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem