Święta za chwilę, a mi wpadł do głowy pomysł na grudniowe wyzwanie. Nazwałam je 12 days of Christmas – grudniowe wyzwanie z Greatdee. Wiem, odkrywczo 😉 ale nie o to chodzi. Więc o co?

Przez 12 dni w grudniu będę publikowała posty nawiązujące do około świąteczno-noworocznego klimatu. Konkretnie do 12 kolejnych tematów, które są wypisane pod grafiką  poniżej. Co to będą za wpisy? Na pewno częściowo makijaże, trochę paznokci, może jakiś wpis fotograficzny? To się dopiero okaże 🙂

Grudniowe wyzwanie z Greatdee

                                           
 1. Piernikowy domek
 2. Biały śnieg
 3. Zielona choinka
 4. Pakowanie prezentów
 5. Pierwsza gwiazdka
 6. Cicha noc
 7. Świąteczny elf
 8. Rudolf czerwononosy
 9. Lampki na choince
 10. Srebrna zastawa
 11. Złoty brokat
 12. Sylwestrowy bal
                     

Masz ochotę do mnie dołączyć? Jeśli tak – będzie mi bardzo miło!

Co musisz zrobić?

Udostepnij na swoim blogu grafikę wyzwaniową i 12 tematów. Poinformuj mnie, że bierzesz udział i baw się dobrze! Mam nadzieję, że moje wyzwanie pomoże nam cieszyć się świąteczną atmosferą, którą zbudujemy w 12 krokach 🙂 pamiętaj, że to zabawa! Jeśli zrobisz wszystkie 12 kroków – cudownie! Jeśli jakiś pominiesz, to nic się nie stanie.

Jakie posty biorą udział w wyzwaniu?

Dowolne, nawiązujące do tematów wyzwania. Jeśli chodzi o ich formę – nie ma ograniczeń! Puść wodze fantazji 😉 Ja planuję makijaże, może jakiś manicure albo post fotograficzny. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wyzwaniowy post przybrał jeszcze inną formę. Jestem bardzo ciekawa innych pomysłów!

W styczniu chcę zrobić podsumowanie wpisòw wyzwaniowych i wymienić wszystkich, którzy wezmą udział. Wystarczy, że w komentarzu dasz znać, że się zgłaszasz i dodaj link do wpisu na swoim blogu, w którym zamieścisz info o wyzwaniu i powyższą grafikę 🙂 będę też wdzięczna za przekazanie informacji o wyzwaniu dalej! Fajnie jak więcej osób dołączy do zabawy.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x