Rival de Loop – Hydro – Ginko and Vitamin E

Lekcja makijażu!

utworzone przez | sty 19, 2012 | Recenzja

Długo czaiłam się na sławne „rybki” z Rossmana i w końcu kupiłam.
Te nawilżające oczywiście 🙂
I read so much about this famous Rossman „fishes” and then I bought it. The moisturizing ones of course 🙂

Jest to kuracja tygodniowa, więc można oczekiwać, że po tygodniu moja skóra będzie… inna? No właśnie, ale w sumie jaka? Używać na dzień tego się nie da, bo długo się wchłania ta tłusta warstwa, więc używałam tego na noc i nie nakładałam na to kremu, bo się nie dało. Sama aplikacja raczej bezproblemowa i przyjemna.
This is a 7 day cure so you can expect that after that 7 days your skin will be… what exactly? Better? I couldn’t use it by day that oily layer melts into the skin sooo slowly so I was using it by night but without my night cream ’cause I couldn’t apply it. The application is quite nice and trouble-free.

Efekty są świetne – przez tydzień miałam gładką, miękką i nawilżoną skórę. Nic mnie nie podrażniło, ani nie spowodowało żadnych wyprysków, skóra była naprawdę lepsza.
The effects were great – my skin was smooth, soft and moisturized for week. It didn’ irritate my skin or ’caused any problems, my skin was really better.

Niestety efekty zniknęły kiedy tylko przestałam stosować kurację 🙁 Skóra bardzo szybko wróciła do stanu sprzed kuracji, a szkoda bo liczyłam na długotrwały efekt. Z drugiej strony „rybki” są bardzo tanie, kosztują chyba ok 6zł więc można sobie co jakiś czas pozwolić na taką kurację, bo sama w sobie jest świetna.
Unfortunatly all the effects disapeard just when I ended the cure 🙁 My skin was again the same like before the cure and I was hoping that change will last a way longer. From the other side this „fishes” are veeery cheap – about 6zł I think – so you can buy from time to time ’cause the cure is great.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem