Wiem, wieeeem – ta edycja była już dawno temu 😉 Ale ja wtedy nie miałam dostępu do firmy Catrice, a te cienie przysłała mi Sroczka (:*).
I know, I know – this edition was a looong long time ago 😉 But I hadn’t any acess to Catrice in that times and these eyeshadows were send me by Sroka (:*).

Ja mam te 4 cienie, ale wiem, że chyba był jeszcze jeden kolor. Jeden z moich cieni uszkodził się trochę w podróży, ale spokojnie można go używać. Są to cienie wypiekane i można ich używać zarówno na mokro jak i na sucho.
I have these 4 colours but I think there was one colour more. One of them is a little damaged for the journey but I can still use it. These are baked eyeshadows so you can use them wet and dry.

Prezentują się naprawdę pięknie! / They look really gorgous!

1. C01 Supernova Skywalker

C01 – Supernova Skywalker – to mieszanina błękitu i srebra, bardzo ładny jasny kolor.
C01 – Supernova Skywalker – it’s a mix of blue and silver, very nice light colour.

2. C02 Back to Pandora

C02 – Back to Pandora – to przepiękny granat ze srebrnymi drobinkami, mój ulubiony kolor z tych 4.
C02 – Back to Pandora – it’s a gorgous navy with silver particles, my favorite one of this 4.

3. C03 Next Stop: Neptune!

C03 – Next Stop: Neptune! – to piękny stalowy granat z odrobiną srebra, świetnie nadaje się do smoky eye.
C03 – Next Stop: Neptune! – it’s a gorgous steel navy with a bit of silver, it’s great for smoky eye.

4. C04 Saturn-Day Nightfever

C04 – Saturn-Day Nightfever – to piękny grzybowo-szaro-brązowo-stalowy kolor, jest tak piękny, że może występować zupełnie solo.
C04 – Saturn-Day Nightfever – it a gorgous taupe-grey-brown-steel colour, it’s so pretty and looks amazing even if you were it solo on your eyes.

Swatches (nie wyszły dobrze / they’re not reallistic🙁  ) :

O cieniach nie mogę powiedzieć absolutnie nic złego, bardzo mi się podobają i często ich używam. Na bazie trzymają się bardzo długo, są mocno napigmentowane, łatwo się rozcierają i dają świetny efekt na oku. Jeśli jeszcze gdzieś, może na jakieś wyprzedaży, będziecie miały okazję to polecam zaopatrzyć się chociaż w jeden kolor 😉
I can’t say nothing bad ’bout these eyeshadows, I really love them and use them frequently. They are very long lasting on eyeshadow base, very pigmented, easy blendable and give very nice effect on eyes. If you’ll have a chance to buy them anywhere – maybe on sales – don’t be mean and buy at least one colour 😉

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x