2 featured image contest works

Witajcie. Wiem, że kazałam Wam czekać, ale wreszcie przychodzę do Was z pracami konkursowymi 🙂 Przede wszystkim chciałam Wam dziewczyny pięknie podziękować za wzięcie udziału! To dla mnie bardzo dużo znaczy i zachęca do organizowania kolejnych konkursów w przyszłości 🙂 Dzisiaj chciałabym pokazać Wam prace konkursowe i poprosić o pomoc w wyborze!! W komentarzach napiszcie mi proszę jak wg. Was powinna wyglądać pierwsza trójka 😀 Czas na głosowanie jest do 10 listopada, chciałabym, żeby jak najwięcej osób mogło się tutaj wypowiedzieć. Do dzieła!

Hello. I know you had to wait for it but here I am with my contest make-ups 🙂 First of all I’d like to thank you girls that you entered this contest! It really means a lot for me and makes me thinking about next contest 🙂 Today I’d like to show you all contest make-ups and ask you for help in choosing the winners!! Please leave the comment under this note with yours top 3 make-ups 😀 Deadline is at november 10th ’cause I like to read a lot of comments. Let’s do it!

KOSZMAR MINIONEGO LATA!! / LAST SUMMER NIGHTMARE!!

(kolejność alfabetyczna! / in aplphabetical order!)

1. Chochlik Kornwalijski z bloga Kosmetyczka Chochlika. Inspiracją była pogoda lata 2011 – dokładny opis znajduje się na blogu Chochlika, zapraszam do lektury.

2. Ewalucja z bloga Kosmetyczne Ewalucje. Zapraszam na jej bloga, jest tam też więcej zdjęć tego makijażu 🙂

3. Kate1x15 z bloga na bloog.pl, zapraszam do zapoznania się.

4. K-rocka z bloga Make-upownia. Zapraszam serdecznie na jej bloga!

5, Natalia S.

6. Rebellious Lady z bloga Rebellious Lady czyli okiem buntowniczki, i jej Roman Podrywacz 😀

Zapraszam do oceniania!!