OPI Gouda Gouda Two Shoes

Lekcja makijażu!

Nie lubię takich kolorów. Bury siny brudny róż, zdecydowanie nie lubię
– szczególnie na paznokciach. I niespodziewanie zakochałam się w tym lakierze i nie było odwrotu – kupiłam. I ciągle jestem w nim zakochana! Nie wiem co ma takiego w sobie, może te drobinki?
I don’t like such colors. Greyish dirty pink – I definetly don’t like it, especially as a nail polish. But suddenly I felt in love with this polish and there was no way back – I had to buy it. And I’m still in love with it! I don’t know why, maybe for those little shiny particles?

Sam lakier jest kremowy, potrzebne są 2 warstwy do pełnego krycia. Trzyma się u mnie niesamowicie dobrze! Właśnie mam go 7 dzień na paznokciach (z top coatem Essence) i nie widzę najmniejszego uszczerbku!
The polish is quite creamy, you’ll need 2 coats for full coverage. It’s super long lasting! It’s been 7 days since I put it on (with Essence top coat) and I can’t see any damages!

Kocham, uwielbiam i polecam!! Na zdjęciach niestety nie widać jaki jest piękny…
I love it and adore it and I recommand it!! Unfortunatly you can’t see how cute it is on my photos…

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem