ELF Makeup Lock&Seal

Lekcja makijażu!

utworzone przez | mar 26, 2012 | Recenzja

Makeup Lock & Seal

To ostatni produkt przesłany mi przez sklep www.elf-kosmetik.de.
Byłam go bardzo ciekawa, bo wcześniej nie widziałam go. To preparat do utrwalania makijażu – w skrócie.
This is a last product that shop www.elf-kosmetik.de sent me. I was very curious about it ’cause I didn’t hear anything about it earlier. This product is meant to make our make-up lasts longer – in short.

W opakowaniu dostajemy buteleczkę z płynem, mikro miseczkę i pędzelek. Wygląda to tak, że do spodeczka nalewamy kilka kropel płynu, pędzelkiem mieszamy z kosmetykiem, który chcemy utrwalić i nakładamy na twarz.
There’s a bottle with liquid, a micro pot and mini brush in the box. It goes like this: you put a few drops to the pot, mix it with product you want to stay longer and you put onto your face with the brush.

Butelka ma fajny aplikator. / The bottle applicator is quite nice.

Płyn ma konsystencję wody w sumie, mogę go porównać do Duraline Inglota lub płynu do pigmentów KOBO.
The consistency of the liquid is watery – very runny, actually I can compare it to Inglot Duraline or KOBO liquid.

Jak działa? Nałożony jako baza pod cienie zupełnie się nie sprawdził, cienie zebrały się w załamaniu po ok. 2h. Za to wymieszany z cieniem bardzo fajnie malował trwałe kreski, podbijał ich kolor. I do tego mam zamiar go używać 😉 Szkoda, że produkt nie jest tak wszechstronny jak mówi producent, ale kreski zrobione z jego pomocą bardzo mi się podobają.
How does it work? Well if applied as a base it didn’t work, my eyeshadow creased after about 2h. But if you mix it with eyeshadow you’ll get a nice and long lasting line with enhanced color. And I’m going to use it with eyeshadow as eyeliner 😉 It’s a pity that it’s not so universal as the producer says but the lines made with it are very very nice.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem