Nowe wyzwanie makijażowe – Exotic Fruits / New make-up challenge

Lekcja makijażu!

Co Wy na to, żeby się trochę makijażowo zabawić z okazji wiosny?
Razem z CandyKiller postanowiłyśmy się trochę makijażowo rozkręcić, stąd pomysł na nowe makijażowe wyzwanie – Exotic Fruits. Zasady są takie jak zawsze, czyli trzeba zamieścić poniższą grafikę u siebie wraz ze zdjęciami kolejnych makijaży 😉 Ale nie o zasady tu chodzi tylko  o dobrą zabawę! A więc pędzle w dłoń (również te od lakierów do paznokci 😉 ) i do dzieła!

How about a little make-up play this spring? CandyKiller and I decided to warm up a little with our make-ups so we thought about new make-up challenge – Exotic Fruits. The rules are the same as always: please post this graphic below with your every make-up of this challenge 😉 But it’s not about rules, it’s all about having fun and playing with make-up! So grab your brushes (the nail polishes ones too 😉 ) and go!

Zapraszamy KAŻDEGO do wzięcia udziału! Mamy nadzieję, że będzie to dla nas wszystkich ciekawa zabawa 🙂 Dołączyć można w każdym momencie, nie narzucamy żadnych ram czasowych. Miło nam też będzie jeśli dacie znać czy bierzecie udział i podzielicie się linkami do swoich prac. Po 7 tygodniach zrobimy podsumowanie najciekawszych naszym zdaniem prac 😉 No to… Bawcie się dobrze!

We’d like invite EVERYONE to join! We hope it’ll be a big fun for everybody 🙂 You can join anytime you want, there’s no time limits at all. It’d be nice if you gave us know if you’re joining and share the links to your challenge make-ups. After 7 weeks we’ll choose the most interesting works. So… Have fun!

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Halloween 2018 mroczny jednorożec

Halloween 2018 mroczny jednorożec

Nie wiem czy wiesz, ale jednorożce dopiero od niedawna są wesolutkie i rzygają tęczą. Jeśli spojrzeć dokładniej w symbolikę, legendy okazuje się, że to bardzo złożone stworzenia, często łączone z agresją, zmiennością, niestałością.  Same jednorożce pojawiają się...

czytaj dalej
Summer vibes – letni makijaż na imprezę

Summer vibes – letni makijaż na imprezę

Lato na półmetku, a co za tym idzie za chwilę zaczną się imprezy je kończące. Poza tym, lato to generalnie czas wzmożonej imprezowej aktywności. Ostatnio namalował mi się taki letni makijaż na imprezę i pomyślałam, że się podzielę 🙂  Dobór kolorów nie jest...

czytaj dalej
The Cali Contour SMASHBOX | recenzja i makijaż

The Cali Contour SMASHBOX | recenzja i makijaż

Lato nam się rozwinęło w pełni a do mojej kolekcji dołączyła paleta The Cali Contour SMASHBOX, którą sprawiłam sobie z okazji promocji w Sephorze oraz karty podarunkowej 🙂 Nazwa mówi wszystko! To paleta, która ma służyć do konturowania i uzyskania...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem