Maseczki Under 20 i Let’s Dance / Under 20 & Let’s Dance Face masks

Lekcja makijażu!

utworzone przez | cze 14, 2011 | Recenzja

Raz na jakiś czas nachodzi mnie ochota na maseczki. W końcu mają działać cuda? 😛

From time to time I feel like I’m buying face masks just for that miracles they should do 😛

Tą maseczkę kupiłam ponieważ miała oczyścić skórę i zwęzić pory. Nie ma się co rozpisywać, oszałamiających efektów nie zauważyłam. Ma fajną konsystencję, bo nie spływa, ale chyba nie kupię ponownie.
I bought that one to purify my skin and reduce my pores. And what can I say? I didn’t see any spectacular effects. The consistency is nice – doesn’t flow down but I don’t thin I’ll buy it again.

Skład / Ingredients:
Te maseczki od Dermiki kusiły mnie już jakiś czas i w końcu zdecydowałam się na 3.
I wanted to try those Dermika masks for some time and finally I decided to try 3 of them.

Niebieska wersja ma nawilżać i odżywiać. Efekty są, ale nie jakieś powalające. Nic co by się jakoś długo utrzymywało. Przyjemnie się nakłada.
The blue version is moisturising and nourishing. I can see the effects but they’re not spectacular. And they definetly doesn’t last for long time. The consistency is nice to apply.

Skład / Ingredients:

Konsystencja wersji seledynowej (wygładzającej) jest dość gęsta i tępa przez co trochę trudniej ją nałożyć, ale nie jest to niemożliwe. Ta maseczka spisała się BARDZO dobrze. Oczywiście zaskórniki nie zniknęły, ale skóra była wyraźnie oczyszczona a pory ściągnięte. I efekt ten utrzymywał się cały następny dzień. Na pewną kupię ją ponownie!!
The consistency of aquamarine (smoothing) one is quite thick and dull so it’s a little harder to aplly it. That mask works VERY well. I mean the blackheads are still there but the skin is visibly purified and pores are tight. The effects last all next day. I’ll buy it again for sure!!

Skład / Ingredients:

Karminowa maseczka nawilżająco-wygładzająca ma rzadką konsystencję i trochę spływa. Faktycznie nawilża, ale znowu nie jest to jakieś spektakularne. Tej maseczki raczej nie kupię ponownie.
The carmine (moisturising-smoothing) mask’s consistency is thin and flows down a little. It actually moisturises but the effect isn’t spectacular again. I think I won’t buy it again.

Skład / Ingredients:

Cieszę się, że chociaż jedną perełkę udało mi się znaleźć 😉 Pozostałe maseczki nie są złe, nie robią mi krzywdy, ale chcę czegoś więcej więc będę dalej szukać.
I’m glad I found one good product that I will be buying again 😉 The rest is not bad, they does not any harm to my skin but I want something more so I’ll be looking for something better.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem