Kupony DIY na prezent Walentynkowy – wystarczy wydrukować! Już za kilka dni święto zakochanych, albo po prostu święto bycia miłym. Jeśli nie masz pomysłu na prezent albo szukasz czegoś do zrobienia ręcznie – mam dla Ciebie gotowe kupony do wydrukowania albo szablon na walentynkowy kupon.

O samej idei walentynek nie będę się rozpisywać. Kto chce świętuje w jakim chce zakresie, kto nie świętuje – nie musi, nie ma obowiązku.

U mnie to święto nie jest obchodzone hucznie, nie robimy dekoracji w domu ani nie dajemy sobie drogich prezentów. Zawsze jednak tego dnia jest miejsce na jakiś miły gest. Tak po prostu, od serca. Nie tylko tego dnia oczywiście, ale to tak samo jak z mamą. Kochasz ją cały rok, ale na Dzień Mamy akcentujesz to jakoś dodatkowo 😉

Jakiś czas temu sama szukałam kuponów, ale nie znalazłam takich jak chciałam, więc zrobiłam swoje. A teraz dzielę się nimi z Tobą, może akurat się przydadzą?

Gotowe kupony są wypełnione, zamieściłam tam kilka moich pomysłów, wydaje mi się, że są dość uniwersalne i będziesz mogła/mógł je wykorzystać. Np.:

  • Na wyjście do kina (Ty wybierasz film)
  • Na masaż
  • Umożliwia odmowę zakupów w galerii
  • Na spanie bez limitu
  • itd.

Kupony DIY na prezent Walentynkowy

Kupony DIY na prezent Walentynkowy

Domyślam się, że nie wpadłam na wszystkie świetne pomysły i możesz chcieć wpisać swój tekst, dlatego też mam dla Ciebie wersję pustego szablonu – kupon bez napisu. Możesz go dowolnie zmieniać i wpisać co tylko Ci się zamarzy. Może coś mniej grzecznego? ;> ;> ;>

Kupony DIY na prezent Walentynkowy

Kliknij na wybrany obrazek, następnie kliknij prawym guzikiem myszy i zapisz obrazek na dysku. Później wystarczy wydrukować i wyciąć – et voila!

Obojętnie jak świętujesz ten dzień życzę Ci, żeby to był po prostu dobry dzień.

Jeśli wykorzystasz moje kupony bardzo będzie mi miło jeśli dasz znać, albo podzielisz się zdjęciem. Możesz też otagować mnie na zdjęciu na instagramie – mój nick to @greatdee.

[wysija_form id=”2″]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x