JOKO Universe – Cienie / Eyeshadows

Lekcja makijażu!

utworzone przez | maj 27, 2011 | Recenzja

Dzisiaj kolejna porcja recenzji JOKO, tym razem cienie z serii UNIVERSE.
Jest to seria cieni spiekanych w zestawach po 2 kolory lub pojedyncze.
It’s my next JOKO review today – UNIVERSE eyeshadows. It’s a collection of baked mono and duo eyeshadows. Ja dostałam prześliczny lilowy, zestaw miedziany i zestaw granatowo-srebrny. Potestowałam je już trochę i mogę co nieco powiedzieć.
I recieved a wonderful lilac, copper set and silver-navy set. I’ve been testing it for a while and now I can say a little about them.

1.

Kolor liliowy to Uno J309 – trochę dziwne te nazwy są, bo nic nie mówią o kolorze, no ale trudno.
The lilac one is Uno J309 – I don’t get it why they give them numbers instead of names, so when you hear it you have no idea what colour would it be.

Opakowanie jest solidne, czarne, klasyczne. Ładne. Trochę duże jak na ilość cienia w środku – swoją drogą nie wiem ile, bo tej informacji nie ma na pudełku. Nie ma też lusterka, ale ja akurat zupełnie go nie wymagam, wręcz uważam za zbędne.
The packaging is solid, black, classic. Nice. A little too big for that amount of shadow – but I don’t know how much of shadow there is, there’s no information. And there’s no mirror inside but I don’t find it indispensable, actually I find it useless.

Kosmetyki wypiekane lubią być delikatne i transparentne, na szczęście te cienie się takie nie okazały. Są mocno napigmentowane i łatwo się nakładają. Ja nakładałam je pędzlem na bazę ArtDeco i bardzo ładnie się trzymały calutki dzień – byłam zaskoczona!
Baked cosmetics tend to be delicate and transparent but luckily these ones are not. Are very pigmented and you can apply it easiely. I applied them with a brush onto ArtDeco base and they lasted all day – I was very surprised!

2.

Zestaw miedziany to Duo 314 – kolor brzoskwiniowy i śliwkowo-brązowy. Najpierw mnie nie zachwycił, ale później go bardzo polubiłam.
The copper set is Duo 314 – peachy and purple-brown. At first I didn’t like it but then I really liked it.

Opakowanie – jak wyżej, więc nie będę się powtarzać.
The packaging – the same as above so I won’t repeat.

I tutaj sprawa ma się tak samo jak wyżej. Bardzo lubię to zestawienie, można fajne makijaże nim zrobić.
And again – the same as above. I like this set a lot, you can make many make-up with it.

3.

Zestaw srebrno-granatowy to Duo 312 – granat jest prześliczny, a srebro jest lekko beżowe co dla mnie jest bardzo fajne, bo nie lubię czystego srebra na oku 😉
Silver-navy set is Duo 312 – the navy is fabulous, and the silver is a little beigy – it’s great for me ’cause I don’t like pure silver on my eyes.

Z tego zestawu zdecydowanie najbardziej lubię granat, który jest prześliczny. Drugi kolor też jest fajny, bo taki nie do końca określony.
I like the navy from this set the most, it’s really beautiful. The second colour is also nice ’cause it’s not easy to describe.

Skład / Ingredients:

Podsumowując – jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tymi cieniami. Mają przyjemną teksturę, są napigmentowane i co najważniejsze – długo się utrzymują!
Summarising – I’m very positivley surprised with this eyeshadows. The texture is nice, they’re very well pigmented and what’s most important – they’re very long lasting!

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem