HUMAVIT Suplement diety Skrzyp i Pokrzywa + Konkurs

Lekcja makijażu!

utworzone przez | wrz 9, 2012 | Recenzja

Ok rok temu wypadła mi połowa włosów. Udało mi się ten proces zatrzymać na szczeście i nie wyłysiałam do końca…
A kilka miesięcy temu dostałam od firmy Humavit suplement diety Skrzyp i Pokrzywa do przetestowania. Ma on regenerować stan włosów, wzmacniać kruche i rozdwajające się paznokcie, poprawiać sprężystość i elastyczność skóry. Jadłam go regularnie, licząc na efekty w postaci odrastających włosów. I chyba zadziałało? Na zdjęciu poniżej widzicie efekty. Tak mi odrosły włosy przez kilka miesięcy. Jeśli chodzi o paznokcie, to muszę przyznać, że stały się mocne i nie łamią mi się już, ale używałam też odżywki z Eveline. Co do skóry to nie zauważyłam zmian.
A teraz mam dla Was konkurs 🙂 Firma Humavit przygotowała też dla Was upominki, które możecie wygrać w konkursie 🙂 Myślę, że to fajna okazja do przetestowania suplementu na sobie. Ja polecam, bo włosy odrosły mi szybko,a tego właśnie bardzo chciałam!

Aż 5 z Was będzie mogło wygrać taki zestaw:

Koniecznie zapoznajcie się z REGULAMINEM, który jest poniżej.
Aby wziąć udział w konkursie odpowiedzcie na pytanie: „Jak wg Ciebie wyglądają piękne włosy?”

Regulamin:

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu jest Dorota Milewska zwana dalej „Organizatorem”.
2. Konkurs będzie przeprowadzony w dniach 9 września – 30 września 2012 roku na łamach strony internetowej www.greatdee85.blogspot.com
3. Regulamin stanowi podstawę konkursu i określa prawa oraz obowiązki jego Uczestników.
4. Nagrody w konkursie stanowi pięć zestawów ufundowanych przez firmę HUMAAVIT.

§2 UCZESTNICTWO W KONKURSIE
1. Uczestnikami konkursu mogą zostać pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które spełnią warunki jakie określa ten Regulamin.
2. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją przez Uczestnika niniejszego regulaminu.
3. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne.
4. Uczestnicy konkursu zobowiązują się do podania danych zgodnych ze stanem faktycznym.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne ze stanem faktycznym dane podane przez
Uczestnika – w tym dane konieczne do identyfikacji uczestnika.
6. Uczestnikami konkursu mogą zostać osoby będące publicznymi obserwatorami w/w bloga oraz osoby będące „fanami” strony w/w bloga na Facebooku.

§3 PRZEBIEG I WARUNKI KONKURSU
1. Zgłoszenie udziału w konkursie następuje poprzez napisanie w wyznaczonym czasie komentarza pod niniejszym wpisem na blogu www.greatdee85.blogspot.com, a w nim podanie odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz swojego adresu mailowego/jeśli jesteś fanem strony bloga na Facebooku podaj też swoje imię i nazwisko.
2. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz
4. Zwycięzców wybierze Organizator na podstawie przesłanych odpowiedzi na pytanie konkursowe.
5. W terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od ogłoszenia wyników Konkursu i poinformowania go drogą mailową o wygranej, zwycięzca zobowiązany jest odesłać pocztą elektroniczną, na adres greatdee@gmail.com następujące informacje:
a) imię i nazwisko,
b) adres na terytorium Polski, na jaki ma zostać dostarczona nagroda
6. W przypadku niedopełnienia obowiązków informacyjnych zawartych w ust.4 i 5 w
określonym terminie, lub podania nieprawidłowych danych, zwycięzca traci prawo do nagrody.
7. Nagroda zostanie przesłana przez Organizatora pocztą na jego koszt.
Organizator podejmie tylko jedną próbę dostarczenia nagrody. Nagroda powinna zostać odebrana przez zwycięzcę osobiście. Podczas  wydania nagrody na prośbę osoby wydającej nagrodę, jej odbiorca będzie zobowiązany do okazania osobie wydającej nagrodę dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja).

§4 ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Za przesłanie nagród konkursowych przesyłką pocztową poleconą, ich działanie oraz wszelkie skutki związane z ich użytkowaniem odpowiada Organizator. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za użycie nagród niezgodnie z ich przeznaczeniem.
2. Wszelkie skargi i reklamacje związane z przebiegiem konkursu należy składać wyłącznie na piśmie wraz z uzasadnieniem do Organizatora konkursu w terminie nie przekraczającym 7 dni – licząc od daty zakończenia konkursu (data stempla pocztowego).
3. Reklamacje, o których mowa w §4 punkt 2, Organizator rozpatrzy w terminie do 30 dni od daty jej otrzymania.

§5 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
1. Dane osobowe Uczestników konkursu będą wykorzystane zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997.(t.j. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).  Administratorem danych osobowych jest Organizator.
2. Każdy Uczestnik biorący udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych  przez Organizatora w celu przeprowadzenia konkursu oraz rozliczenia nagrody
3. Uczestnik ma prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w konkursie.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem