HUMAVIT Suplement diety Skrzyp i Pokrzywa + Konkurs
Ok rok temu wypadła mi połowa włosów. Udało mi się ten proces zatrzymać na szczeście i nie wyłysiałam do końca… A kilka miesięcy temu dostałam od firmy Humavit suplement diety Skrzyp i Pokrzywa do przetestowania. Ma on regenerować stan włosów, wzmacniać kruche i rozdwajające się paznokcie, poprawiać sprężystość i elastyczność skóry. Jadłam go regularnie, licząc na efekty w postaci odrastających włosów. I chyba zadziałało? Na zdjęciu poniżej widzicie efekty. Tak mi odrosły włosy przez kilka miesięcy. Jeśli chodzi o paznokcie, to muszę przyznać, że stały się mocne i nie łamią mi się już, ale używałam też odżywki z Eveline. Co do skóry to nie zauważyłam zmian.
A teraz mam dla Was konkurs 🙂 Firma Humavit przygotowała też dla Was upominki, które możecie wygrać w konkursie 🙂 Myślę, że to fajna okazja do przetestowania suplementu na sobie. Ja polecam, bo włosy odrosły mi szybko,a tego właśnie bardzo chciałam!

Aż 5 z Was będzie mogło wygrać taki zestaw:

Koniecznie zapoznajcie się z REGULAMINEM, który jest poniżej.
Aby wziąć udział w konkursie odpowiedzcie na pytanie: „Jak wg Ciebie wyglądają piękne włosy?”

Regulamin:

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu jest Dorota Milewska zwana dalej „Organizatorem”.
2. Konkurs będzie przeprowadzony w dniach 9 września – 30 września 2012 roku na łamach strony internetowej www.greatdee85.blogspot.com
3. Regulamin stanowi podstawę konkursu i określa prawa oraz obowiązki jego Uczestników.
4. Nagrody w konkursie stanowi pięć zestawów ufundowanych przez firmę HUMAAVIT.

§2 UCZESTNICTWO W KONKURSIE
1. Uczestnikami konkursu mogą zostać pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które spełnią warunki jakie określa ten Regulamin.
2. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją przez Uczestnika niniejszego regulaminu.
3. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne.
4. Uczestnicy konkursu zobowiązują się do podania danych zgodnych ze stanem faktycznym.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne ze stanem faktycznym dane podane przez
Uczestnika – w tym dane konieczne do identyfikacji uczestnika.
6. Uczestnikami konkursu mogą zostać osoby będące publicznymi obserwatorami w/w bloga oraz osoby będące „fanami” strony w/w bloga na Facebooku.

§3 PRZEBIEG I WARUNKI KONKURSU
1. Zgłoszenie udziału w konkursie następuje poprzez napisanie w wyznaczonym czasie komentarza pod niniejszym wpisem na blogu www.greatdee85.blogspot.com, a w nim podanie odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz swojego adresu mailowego/jeśli jesteś fanem strony bloga na Facebooku podaj też swoje imię i nazwisko.
2. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz
4. Zwycięzców wybierze Organizator na podstawie przesłanych odpowiedzi na pytanie konkursowe.
5. W terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od ogłoszenia wyników Konkursu i poinformowania go drogą mailową o wygranej, zwycięzca zobowiązany jest odesłać pocztą elektroniczną, na adres greatdee@gmail.com następujące informacje:
a) imię i nazwisko,
b) adres na terytorium Polski, na jaki ma zostać dostarczona nagroda
6. W przypadku niedopełnienia obowiązków informacyjnych zawartych w ust.4 i 5 w
określonym terminie, lub podania nieprawidłowych danych, zwycięzca traci prawo do nagrody.
7. Nagroda zostanie przesłana przez Organizatora pocztą na jego koszt.
Organizator podejmie tylko jedną próbę dostarczenia nagrody. Nagroda powinna zostać odebrana przez zwycięzcę osobiście. Podczas  wydania nagrody na prośbę osoby wydającej nagrodę, jej odbiorca będzie zobowiązany do okazania osobie wydającej nagrodę dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja).

§4 ODPOWIEDZIALNOŚĆ
1. Za przesłanie nagród konkursowych przesyłką pocztową poleconą, ich działanie oraz wszelkie skutki związane z ich użytkowaniem odpowiada Organizator. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za użycie nagród niezgodnie z ich przeznaczeniem.
2. Wszelkie skargi i reklamacje związane z przebiegiem konkursu należy składać wyłącznie na piśmie wraz z uzasadnieniem do Organizatora konkursu w terminie nie przekraczającym 7 dni – licząc od daty zakończenia konkursu (data stempla pocztowego).
3. Reklamacje, o których mowa w §4 punkt 2, Organizator rozpatrzy w terminie do 30 dni od daty jej otrzymania.

§5 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
1. Dane osobowe Uczestników konkursu będą wykorzystane zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997.(t.j. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).  Administratorem danych osobowych jest Organizator.
2. Każdy Uczestnik biorący udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych  przez Organizatora w celu przeprowadzenia konkursu oraz rozliczenia nagrody
3. Uczestnik ma prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w konkursie.

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

Subscribe
Powiadom o
guest
49 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kaczmarta
9 września 2012 2:31 PM

Dla mnie piękne włosy to przede wszystkim dobrze nawilżone i odżywione włosy ( sama niestety mam z tym problem ). Nie ważne czy krótkie czy długie, lecz ważne, że zdrowe. Bez rozdwajających się końcówek, nie postrzępione i nie spalone przez suszarkę czy prostownicę. Piękne włosy wyobrażam sobie jako lśniące, gładkie, miękkie, a przede wszystkim gęste – nie taki mysi ogonek jak mój :/
mój mail: kaczmartak@gmail.com
Pozdrawiam Kaczmarta

Anonymous
Anonymous
13 września 2012 1:15 AM

Super, będę grać

Anonymous
Anonymous
13 września 2012 2:42 PM

będę go zjadł

Greatdee
Greatdee
13 września 2012 3:12 PM

@Anonimowy

Smacznego 🙂

Bella
14 września 2012 7:34 PM

Obserwuję jako Bella
bellabeauty@wp.pl

Dla mnie piękne włosy to przede wszystkim włosy zadbane oraz czyste 🙂 Wiem, że to trochę przewrotne, ale zauważyłam, że dużo ludzi nie dba o to i chodzi w tłustych włosach. A przecież wtedy nawet te najpiękniejsze nie będą zachwycać tylko straszyć. Piękne włosy mają w sobie naturalny blask 🙂

Kaczmarta
17 września 2012 6:12 PM

@Kaczmarta
Dodam jeszcze, że obserwuję jako Kaczmarta bo chyba zapomniałam 🙂

Anonymous
Anonymous
18 września 2012 9:33 PM

Piękne włosy wg mnie to przede wszystkim włosy zdrowe. Ponadto powinny być zawsze ładnie ostrzyżone i czyste. O włosy można dbać w wieloraki sposób ale najważniejsza jest dieta, która daje im siłę i witalność. Piękne włosy to włosy zdrowe, lśniące, czyste i uczesane lub ostrzyżone w odpowiedni sposób.

Anonymous
Anonymous
18 września 2012 10:52 PM

Chociaż pięknych i zdrowych włosów coraz mniej – da się je dostrzec z daleka. Dla mnie piękne włosy to takie które są lśniące i wyglądają niesamowicie w blasku słońca, takie które inne mogą nam pozazdrościć, bez rozdwojonych końcówek, gładkie i delikatne. Piękne włosy to włosy w naturalnym kolorze.

Vaytira@gmail.com
Na FB fan jako: Karolina Płodzich

Anonymous
Anonymous
19 września 2012 12:34 AM

Jak można obserwować nie mając bloga?

miraga
miraga
19 września 2012 8:27 AM

Piękne włosy to lśniące włosy, które dają mi PEWNOŚĆ SIEBIE, ENERGIĘ i WITALNOŚĆ bijącą z mojej wewnętrznej strony. Te wszystkie cechy razem składają się całą moją sylwetkę kobiecości. I wtedy dopiero mogę powiedzieć, że od bije ode mnie BLASK…

miraga@interia.eu
Obserwuję jako miraga

Anonymous
Anonymous
19 września 2012 9:57 AM

Piękne włosy to przede wszystkie takie, które są piękne dla nas samych i z którymi my sami czujemy się najlepiej. Włosy zdrowe, gęste, lśniące po same końce i przede wszystkim umyte są piękne dla każdego. Nie wszyscy jednak zostaliśmy obdarzeni przez naturę takimi idealnymi włosami, dlatego musimy naturze pomagać i dbać o włosy, by mieć je na głowie jak najdłużej!

agata_wawrzyniak@vp.pl
Facebook: Agata Wawrzyniak (nick: mollymaya)

Greatdee
Greatdee
19 września 2012 12:29 PM

@Anonimowy

Nie trzeba mieć bloga, wystarczy konto na googlu, lub można obserwować na Facebooku.

Anonymous
Anonymous
19 września 2012 8:00 PM

piękne włosy to naturalne kolory, zadbane , czyste , pachnące i błyszczące swoim naturalnym pięknem

padwa@interia.eu

bruneteczka01
20 września 2012 7:17 AM

Piękne i zdrowe włosy to skarb,
który każdej kobiety jest wart.
Gładkie i zadbane są przeze mnie bardzo pożądane.
Błyszczące-nie żałujmy odżywki regenerującej.
Łodygi grube i mocne w dotyku-to zasługa tabletek ze skrzypu.
Miło,jak końcówki włosów nie rozdwajają się w brzydki sposób.
Dlatego tak ważna jest codzienna pielęgnacja by nie dopadła włosów stagnacja 🙂

bruneteczka@amorki.pl

Na FB: Agnieszka Bołoz

Anonymous
Anonymous
20 września 2012 2:21 PM

Piękne włosy to takie, na które spogląda się z podziwem i fascynacją, które wyglądają lekko i zwiewnie oraz układają się w prawdziwą gracją. W takich włosach tętni życie, są pełne diamentowego blasku i wyglądają niczym muśnięte promieniami słońca. Ich dotyk jest zniewalający, ich puszystość zachwycająca, a posiadanie takich włosów to pełnia szczęścia.
Bo piękne włosy, to włosy miękkie, o pełnym głębi kolorze, gwarantujące piękną fryzurę i stwarzających mocne, zdrowe wrażenie:)

onlyme30@o2.pl
FB: Monika Gonczar

megi
20 września 2012 3:44 PM

Ten komentarz został usunięty przez autora.

megi
20 września 2012 3:45 PM

Według mnie piękne włosy są: długie, zdrowe, gęste, puszyste, lśniące i zadbane;)
magdaaa465@gmail.com

Ania Malutka
20 września 2012 5:29 PM

Piękne włosy kuszą prostotą. Nie potrzebne im wymyślne fryzury, misterne koki, dziesiątki spinek. Włosy zaplecione w najzwyklejszy warkocz lub upięte w zwykły kucyk przyciągają uwagę o wiele bardziej niż najoryginalniejsze cięcie. Takie pasma czarują swoją naturalnością. Bowiem to, co dziwne zachwyca jedynie na chwilę, zaś to, co wyjątkowe i prawdziwie piękne nie pozwala o sobie zapomnieć. W pogoni za najnowszymi fryzjerskimi trendami i nowinkami, w szale eksperymentów gubimy czasem najważniejsze – dary natury. Upiększamy włosy na siłę, podążamy za tłumem, kierujemy się modą, zapominamy o zdrowym rozsądku. Nie twierdzę, że nowości są złe, bo sama z nich korzystam. Ale za… Czytaj więcej »

Anonymous
Anonymous
20 września 2012 8:01 PM

Piękne włosy to włosy zdrowe silne i pełne blasku. Włosy które wyglądają cudownie bez użycia prostownicy, lokówki i tony lakieru. Piękne włosy tego nie potrzebują, gdyż same w sobie są ozdoba!

nevermind_89@o2.pl

Anonymous
Anonymous
21 września 2012 10:50 AM

Piękne włosy, nie są łamliwe, nie rozdwajają się, nie są przetłuszczone, olśniewają swoim blaskiem i układają się w fantastyczną, modną fryzurę, pasującą do osobowości danej osoby.

kamilas0910@wp.pl

Anonymous
Anonymous
21 września 2012 3:50 PM

Piękne włosy to kalejdoskop barw i światła. Powinny się w nich odbijać promienie słońca, powinny być pełne blasku i głębi koloru, a sprawić to można odpowiednią pielęgnacją, szczotkowaniem, i odpowiednim odżywianiem.

przemo8848@interia.pl

Bartłomiej Wloczkowski
21 września 2012 3:52 PM

Zdrowe włosy to dlamnie włosy puszyste i gęste takie jak by fruwały

Wanilka
21 września 2012 8:55 PM

Obserwuję jako: wanilka
maila: wanillia@tlen.pl

Piękne włosy… temat rzeka. Z całą pewnością piękne włosy do zdrowe i zadbane włosy. Po czym poznać zdrowe włosy? One lśnią, są grube i mocne. Z całą pewnością nie wypadają garściami (nie mówię, że w ogóle, bo to nie możliwe), nie są oklapnięte i nie łamią się. A o rozdwajających się końcówkach nie wspominam. Piękne włosy zdobią człowieka, nadają uroku każdemu (i kobiecie i mężczyźnie), mogą nawet być uzupełnieniem nie jednej stylizacji.

Anonymous
Anonymous
21 września 2012 11:16 PM

Ania anjak4@wp.pl

Dla mnie piękne włosy to gęste włosy. Ja niestety posiadam bardzo rzadkie z widocznymi prześwitami. Bardzo chciałabym przetestować humavit, gdyż wraz z nadzieję tracę włosy…

xxkarolina93xx
22 września 2012 12:32 AM

Karolina
xxxkarolinajaworskaxxx@gmail.com

Piękne włosy to podstawa,a przepis na nie to prosta zasada,
Przede wszystkim zdrowe odżywianie i czupryny pielęgnowanie.
Dbanie o włosy, to wyzwanie trudne niesłychanie,
ja 2 razy w tygodniu zapewniam im odżywianie,
kiedy w wannie się pucuję im zabawę też funduję.
Szampon, odżywka i maska na głowie, wszystko dla nich, by nie były tkliwe, a zdrowe.
Po wysuszeniu jedwabiem je smaruję i prostownicą nie turbuję!
Ot, cała perfekcji tajemnica,
dzięki której moja fryzura jest piękna i zachwyca.

Anonymous
Anonymous
22 września 2012 3:34 PM

piękne włosy to dla mnie błyszcząca fala na głowie, pełna blasku, mocy i piękna. To piękna kobieta znająca swój największy atut .
Piękne włosy to coś, co zawsze chciałam osiągnąć i coś do czego wciąż dążę bo to prawdziwe szczęście!

trycja13@interia.pl

Weronika Woźniak
22 września 2012 5:42 PM

Weronika Woźniak
weronisiek@gazeta.pl

Piękne włosy to takie, które przyciągają wzrok innych i są ozdobą dla kobiety. Muszą więc być lśniące, gładkie, nierozdwojone, niepuszące się. Nie jest ważne czy sa proste, kręcone czy falowane- muszą być po prostu zdrowe i zadbane. Ja uważam włosy naturalne- niefarbowane za najpiękniejsze.

Anonymous
Anonymous
22 września 2012 10:34 PM

matjud6@interia.pl

Po pierwsze uważam, że włosy są bardzo ważnym elementem naszego wizerunku. A seksowny fryz, to bujne i błyszczące włosy, a gdy jeszcze zapach przyciąga to można śmiało iśc w miasto.

Lena96
23 września 2012 10:28 AM

Moim zdaniem piękne włosy to włosy pełne blasku i witalności. Piękne włosy przyciągają spojrzenia innych, piękne włosy to włosy, w których dobrze się czujemy. Włosy gęste, nawilżone, łatwe do rozczesywania, to właśnie idealne włosy. Osobiście uwielbiam długie włosy, bo to one budzą największa sensację i wzbudzają zachwyt. 🙂

Anonymous
Anonymous
24 września 2012 12:46 PM

Piękne włosy oślepiają zdrowiem jak promyki letniego słońca,
Piękne włosy są puszyste i delikatne w dotyku jak babie lato,
Piękne włosy są wolne od łupieżu i chorób jak nieskazitelny śnieg,
Piękne włosy to piękny każdy życia dzień.

ezg1908@wp.pl

Anonymous
Anonymous
24 września 2012 2:21 PM

Piekne włosy rzucaja się w oczy juz z daleka,żywym kolorem,lśniące,ładnie podciete,bez polamanych koncówek,włosy które poruszaja sie przy kazdym powiewie wiatru,włosy które są puszyste i miękkie w dotyku,emanujace zdrowiem i siła swych cebulek. asiaziel@o2.pl

agf
24 września 2012 10:06 PM

Piękne włosy to przede wszystkim włosy, które w ogóle są. Tak, tak, niestety wiem co mówię. Gdy pół roku po urodzeniu synka poszłam do fryzjera moja fryzjerka była przerażona, bo ciężko jej było mnie uczesać. W niektórych miejscach na głowie włosy mi się bowiem tak przerzedziły, że prześwitywała skóra. Sama też zdawałam sobie sprawę, że trochę ich wypadło, bo nawet na skroniach w którymś momencie zaczęły się pojawiać nowe, milimetrowe włoski, ale nie przypuszczałam, że jest aż tak źle. Także według mnie nawilżanie, dbanie o końcówki, nadanie blasku czy puszystości to jednak nie wszystko by móc powiedzieć, że ma się… Czytaj więcej »

Anonymous
Anonymous
27 września 2012 12:22 PM

piękne włosy to takie,które ma moja żona…długie,prawie do pasa,pachnące,lśniące…To takie,z których to ja jestem dumny… : )

zyla79@o2.pl

Anonymous
Anonymous
27 września 2012 5:53 PM

Piękne włosy są zdrowe, mocne i pięknie błyszczą. Nie rozumiem zachowania niektórych dziewczyn, które dzień w dzień je prostują lub niszczą je na wiele innych sposobów odbierając im cały swój urok. Jestem zdania, że każdy powinien akceptować swoje włosy takie jakie są bez względu na modę. Muszę także dodać, że uwielbiam długie włosy. Uważam, że dodają kobiecości i są ozdobą każdej kobiety bez względu na wiek.

urszula1308@wp.pl

marsylianka
28 września 2012 12:47 PM

piękne włosy to zdrowie i lśniące włosy

Anonymous
Anonymous
29 września 2012 8:52 AM

Według mnie zdrowe włosy to przedwszystkim mocne włosy.

irmina Brzeska
ulgyyer3@hotmail.com

asiakali
29 września 2012 4:11 PM

Piękne włosy są gęste ,lśniące i gładkie. Nie wyglądają jak kupka siana, którą rozwiał wiatr. Mogą być proste ,kręcone ale błyszczą w słońcu ,bez względu na to czy są naturalne czy farbowane. Nie mogą mieć rozdwojonych końcówek i łupieżu. Piękne włosy wg. mnie to włosy przynajmniej średniej długości, bo wtedy najlepiej widać w jakiej są kondycji .

ktosiek
29 września 2012 5:39 PM

Piękne włosy nie są kwestią przypadku.Zdrowe włosy są mocne i lśniące bez łupiezu oraz połyskujace w słońcu,Kiedy włosy zaczynają wypadać,łamią się,rozdwajają trzeba im pomoc zażywajac odpowiednie preparaty i poddajac sie skutecznym zabiegom odnawiających ich zdrowie.Nasze wlosy powinny nadawac nam pięknego wygladu i być naszym atutem.
agama321@interia.pl

Angelika angelusia
29 września 2012 7:07 PM

Zdrowe, lśniące i codziennie pachnące:) Najlepiej szamponem o zapachu zielonego jabłuszka:) Dodatkowo powinny być długie, abym mogła je filuternie zaplatać na palec, kiedy ujrzę jakiegoś przystojniaka:)
angelika_musial@interia.pl
Obserwuję jako: Angelika angelusia

anulka2323
29 września 2012 8:58 PM

Ten komentarz został usunięty przez autora.

anulka2323
29 września 2012 9:02 PM

Nie jestem już nastolatka, która atrakcyjnośc fryzury upatruje w modnym kolorze. Nie jestem też zbyt konserwatywną i dojrzałą damą, która ze starannoscia ukrywa znaki upływajacego czasu. Jestem jednak kobieta, która pragnie być piękną. Każdego dnia podkreslam swoje atuty. I choć daleko mi do ideału, wciąż staram się…Każdego dnia staram sie, aby moje włosy były piękne i zadbane. Pielegnuję je, systematycznie odwiedzam fryzjera, a od dwóch lat (narodziny mojej córeńki) nawet ich nie farbuję. Blask, sprężystość, gęstość to cechy mojej zdrowej czupryny, która jest moją dumą.

anulka2323@o2.pl
Anna Ś.
anulka2323@o2.pl

Luiza
30 września 2012 10:10 AM

Ten komentarz został usunięty przez autora.

Luiza
30 września 2012 10:13 AM

Piękne włosy – definicji jest wiele,
Zgodzą się z tym wszyscy moi przyjaciele.
Bo Ania o krótkich blond włosach wciąż marzy,
A Kasia rudością przyciąga flirciarzy!
Anetka chce czarne błyszczące „druciaki”,
Julka natomiast białawe „kręciaki”.

Lecz ja naturalność bardzo sobie cenię,
Jej na żadne farby nigdy nie zamienię!
Bo nawet najbardziej trendy fryzury
Nie dorównają darom natury!

Czy krótkie, czy długie,
Kręcone, czy te drugie,
Czy blond, czy też czarne –
Ważne, że nie marne!
Bo zdrowe znaczy piękne,
Na ich widok zawsze zmięknę! 😉

Obserwuję jako: Luiza
Lubię jako: Luiza S.
luiza3554@o2.pl

agi1551
30 września 2012 4:16 PM

Piękne włosy to zdrowe i…czyste włosy. Lubię też jak są świeżo podcięte- wtedy super się układają!

elizka
30 września 2012 7:15 PM

Piękne włosy? Och marzenie każdej kobiety,ja mam cieniutkie niestety 🙁
Piękne włosy są grube,długie i nie wypadają,piękne włosy to takie,którymi wszyscy się zachwycają 🙂

Katarzyna I.
Katarzyna I.
30 września 2012 9:45 PM

koma7@buziaczek.pl
obserwuję jako: koma7

Piękne włosy to włosy lekkie, subtelnie powiewające z rytmem wiatru. Współgrające z muzyką ciała i będące ozdobą właścicielki. Delikatne opiewanie twarzy i podkreślanie urody to zadanie pięknych włosów, które zawsze muszą być w pełnej gotowości.

marcia7
30 września 2012 10:08 PM

Piękne włosy to te błyszczące i na wietrze się unoszące, puszyste i gładkie jak jedwab.

emerycia
30 września 2012 10:20 PM

Piękne i zdrowe włosy są mocne i lśniące. Pięknie się układają, sprężynują i kołyszą na wietrze jak morska bryza. Za takimi włosami każdy się ogląda, budzą zachwyt.
obserwuję jako r.helt
Krystyna Helt

anna sikora
30 września 2012 10:39 PM

Piękne włosy są wizytówką i atutem każdej kobiety.
Piękne włosy są gładkie i błyszczące jak tafla jeziora o zmroku. Są gęste jak trawa w moim ogrodzie i mocne jak stuletnie dęby. Mają soczysty, głęboki kolor jak sok ze świeżo wyciśniętych owoców. Poza tematem chciałabym dodać, że aby nasze włosy były piękne należy im się wsparcie od wewnątrz np. suplementami diety oraz od zewnątrz – polecam jedwab w płynie.
sikorka1111@gmail.com
Ania Sikora

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej