Dzisiaj chciałabym Wam pokazać lakier, który jakiś czas temu przetoczył się przez wiele blogów urodowych. I w sumie się nie dziwię, bo lakier jest naprawdę efektowny 🙂 Essence Circus Confetti Special Effect topper. To różnokolorowy brokat różnej wielkości zatopione w przezroczystej bazie.
Today I’d like to show you a nail polish that was very popular on beuty blogs some time ago. And I’m not surprised ’cause it’s really eye-catching 🙂 Essence Circus Confetti Special Effect topper. It’s a multi colour and multi size glitter in transparent base.
Jak na brokatowy lakier przystało tak ten również trzyma się bardzo długo, u mnie min. 7 dni. Ciężej się też zmywa niż normalny lakier ale to chyba oczywiste. Wygląda niesamowicie, brokat mieni się na wszystkie możliwe kolory i wprowadza na nasze paznokcie trochę szaleństwa i radości. Ja bardzo lubię ten efekt i lubię sięgać po ten lakier.
It’s glittery so it’s also very long lasting, it lasts on my nails 7 days minimum. It’s also hard to remove but it’s obvious. It looks amazing, it glitters with all possible colors and brings a bit of fun and crazyness to our manicure. I love this effect and I love to use this polish.
37
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x