ELFickie opowieści / ELF’s stories Eyebrow Lifter And Filler

Lekcja makijażu!

utworzone przez | lut 24, 2011 | Recenzja

Dzisiaj zacznę krótki cykl recenzji kosmetyków z ELFa. Uzbierało mi się ich już kilka więc mogę conieco powiedzieć 😉 Zacznę od Eyebrow Lifter And Filler (użyłam go w brwiowym TUTORIALU) czyli podwójnej kredki do brwi. Ja mam 2 odcienie: Ivory/Medium oraz Ivory/Dark.

I’d like to start a new short ELF cycle today. I have a few cosmetics so I can share my opinion with you 😉 I start with Eyebrow Lifter And Filler ( I used it in brow TUTORIAL – double eyebrow pencil. I have two shades: Ivory/Medium and Ivory/Dark.
 
 
 
 
 
 
Tutaj opis producenta oraz skład.
Here you can read product description and ingredients.
Strona „Lifter” ma w obu moich kredkach taki sam kolor – czyli Ivory. Jest to jasny cielisty kolorek, który służy nam do rozjaśniania łuku brwiowego pod samą brwią. Daje nam to efekt podniesionej brwi i podkreśli kształt łuku.
The „Lifter” sides in my both pencils have the same colour – Ivory. This is a light nude colour, which serves to highlight our browbone just underneath eyebrow. Then we can achieve an effect of lifter brow (:P) and defined shape.
Strony „Filler” są ciemniejsze. Ja mam 2 kolory: Medium (po lewej) i Dark (po prawej). Wolę tą ciemniejszą kredkę, jest trochę chłodniejsza niż ta jaśniejsza.
The „Filler” sides are darker. I have two shades: Medium (one the left) and Dark (on the right). I preffer the dark one, it’s a little bit cooler then medium.
Fajną sprawą jest dołączone ostrzytko/strugaczka/temperówka w formie zakrętki. Świetny pomysł!
 
There’s a sharpener in the cap of the pencils, I think it’s a great idea!
Obie strony są miękkie i bardzo łatwo się nimi maluje. W dodatku są trwałe, makijaż brwi trzyma się aż do demakijażu. Jedyne czego mi trochę brakuje, to małego grzebyczka do przeczesania brwi. Jest to jeden z moich ulubionych produktów z ELFa 🙂
Both sides of pencils are very soft so it’s easy to use them. And they are long lasting, so your eyebrow make-up will last till you wash it off. But one thing is missing – a little brow brush to brush your brow 😉 This is one of my favorites products from ELF.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem