2 featured image wakacyjna ramaLubicie zbierać na wakacjach muszelki, kamyki, szyszki i wszelkie inne pamiątki? Ja uwielbiam 😀 Tylko po powrocie nie wiem co z nimi zrobić i lądują w jakimś kartonie na najwyższej półce w szafie… A szkoda, bo są ładne i przywołują fajne wspomnienia. Postanowiłam je w końcu do czegoś wykorzystać, a że miałam brzydką ramę od lustra, to czemu nie właśnie tam?

Do you like to collect all the seashells, little stones, cones and all the other stuff when you’re on vacations? I do 😀 But when I’m back home I don’t know how to use them so I lock them up in my closet… It’s a pity ’cause they’re beautiful and they bring wonderful memories. So I decided to use them somehow. I had a very unlovely frame for my mirror so why not to decorate it with my souvenirs?

Potrzebne są:

  • pamiątki
  • klej na gorąco
  • rama (lub coś innego, jeśli macie inny pomysł 🙂 )

You’ll need:

  • souvenirs
  • glue gun (I don’t know the name of it but you know what I mean)
  • frame (or somethong other onto where you want to stick your souvenirs)

Następnie sprawa jest prosta 🙂 Układamy i przyklejamy po kolei wszystkie pamiątki 🙂 Warto wcześniej umyć lustro, ja tego nie zrobiłam niestety. Najlepiej przyklejać pamiątki tak, żeby było widać jak najmniej ramy pomiędzy nimi. Uważajcie tylko na bardzo gładkie kamienie i muszle – mogą nie chcieć się dobrze przykleić!

The process is easy 🙂 Arrange and stick all the souvenirs one by one 🙂 Cleaning the mirror before sticking is a very good idea, I didn’t do it unfortunately. The more tight you arrange your souvenirs the better so you can hardly see the base frame. Be careful with a very slick stones or shells, they may not stick well!

Moja wyszła tak 🙂 Jestem z niej zadowolona, nic mi się póki co nie odkleiło. Pamiątki wreszcie są widoczne i przypominają piękne wakacyjne chwile 😀

This is how my frame looks 🙂 I’m pretty proud of it and there’s nothing unsticked so far. I can see my souvenirs now and enjoy my wonderful summer memories 😀

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x