China Glaze – Ruby Pumps

Lekcja makijażu!

utworzone przez | gru 19, 2011 | Recenzja

Dzisiaj chciałabym Wams pokazać lakier, w którym się zakochałam 😀  China Glaze Ruby Pumps.
Dostałam go od Candy Killer, która trafiła idealnie w mój gust 😀 Jest to po prostu bardzo mocno brokatowa czerwień – PRZEPIĘKNA! W dodatku idealna na tą świąteczną porę.
Today I’d like to show you my China Glaze Ruby Pumps nail polish that I really love 😀
I recieved it from Candy Killer and it’s exactly what I like 😀 It’s just a red glitter, loads of red glotter actually – WONDERFUL! And it really suits this Christmas time.

Edit: Ehh, gdzieś mi zniknęła część posta…
Lakier wymaga położenia 2 warstw i na moich paznokciach jest trwały w granicach normy czyli ok 4 dni 🙂 Nie mam problemu ze zmywaniem go.
Edit: Ehhh, a part of my note disapeard…
You need to put on two coast of this polish and it lasts on my nails for about 4 days 🙂 I don’t any problems with removing it.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem