BOBBI BROWN Shimmerbrick: Copper Diamond & Nectar

Lekcja makijażu!

utworzone przez | mar 10, 2011 | Recenzja

Witam Was serdecznie 🙂
Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją 2 shimmerbrick’ów od Bobbi Brown. Do zakupu zachęciła mnie Brunette  🙂 I… nie żałuję! Ale wszystko po kolei. Mam 2 kolorki: Copper Diamond oraz Nectar. Ten pierwszy to edycja limitowana z 2009 roku, a drugi to kolor ze stałej oferty.

Hello Everyone 🙂
Today I come with review of 2 Bobbi Brown shimmerbrics. I bought them because other blogspot user Brunette recommened it 🙂 And I do not regret it! A have 2 colours: Copper Diamond and Nectar. The first one was a 2009 limited edition and the second one is from regular offer.

 1. NECTAR – to rozświetlający różowo-brzoskwiniowo-złoty róż 🙂 Tzn ja go tak używam. Jest świetny, ale kolor na policzku ciężko uchwycić na zdjęciu… Opakowanie jest klasyczne, czarne, z dużym lusterkiem – bardzo fajne. Sam wygląd shimmerbricka bardzo mi się podoba! Jest dość twardy więc pewnie będzie bardzo wydajny. Używam od ok miesiąca i nie widać ubytku.NECTAR – is a pinky-peachy-golden shimmery blush 🙂 I mean I use it as blush. It’s just great, but the colour is hard to catch on the photo… The box is classic black with big mirror – very nice. I love the way the shimmerbric looks! Is quite hard, I think it’ll be very efficiency. I use it for about a month and I cannot see any decrease.

   

     Tutaj możecie zobaczyć swatche / Some swatches for you:

  światło dzienne / daylight
  W słońcu / Sunny daylight
   
  Z flashem / With flash
  Światło dzienne / Daylight
  Z flashem / With flash
 2. COPPER DIAMOND – to, jak już wspomniałam, kolor z edycji limitowanej, ale cieszę się, że udało mi się go jeszcze dostać. To zestaw beżowych rozświetlaczy z ciepłym połyskiem, czyli dla mnie idealnie 🙂 Opakowanie jest inne niż w produktach z regularnej oferty, jest to jasna metaliczna skórka, całkiem fajne. Konsystencja taka sama jak standardowej wersji.COPPER DIAMOND – as I mentioned earlier, come from limited edition and I’m very happy that I was able to buy it. There are 5 beige highlighters with warm sheen – ideal for me 🙂 The box is different than the regular boxes, it’s some kind of metallic light skin – quite nice. The texture is the same like in other bricks.

   

     I znowu kilka swatchy / Some swatches again:

Światło dzienne / Daylight
 
W słońcu / Sunny daylight
 
Z flashem / With flash
 
Światło dzienne / Daylight
 
Z flashem / With flash

Jestem bardzo bardzo zadowolona z zakupów!! Shimmerbricki dają świetne rozświetlenie bez widocznych drobin, super jest też to, że można wybrać odpowiedni odcień dla siebie z dość szerokiej gamy. Bardzo podoba mi się też to, że można używać wszystkich pasków razem ale też każdego osobno uzyskując inne efekty. Wiem, że nie jest to kosmetyk tani (ok 180-200zł), ani pierwszej potrzeby, ale jeśli macie ochotę na fajny i przydatny gadżet, to będą to dobrze zainwestowane pieniądze!!

I’m very very satisfied with these shimmerbricks!! They highlight without big particles of glitter. It’s also great that you can choose the right shade from quite wide offer. The other great thing is that you can use every parts together or every part separated to achieve different effects. I know it’s not cheap ( 180-200zł) and it’s not indispensable but if you want a nice and useful gadget, you won’t regret it!!

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem