Wiele razy słyszałam, że ten liner jest wyjątkowy i najlepszy… I bardzo go chciałam.W końcu udało mi się kupić zupełnie nowy w dobrej cenie na jakiejś blogowej wyprzedaży 🙂 Słoiczek sprawia wrażenie maleńkiego, ale są w środku 3g produktu. Opakowanie jest szklane co sprawia bardzo fajne wrażenie produktu porządnego. Stylistyka wszystkich linii kosmetyków Bobbi Brown bardzo mi się podoba, chociaż nie jestem jakąś szczególną minimalizmu.

I heard a lot that this eyeliner is special and best in general…  And I wanted it so much. Then I found it with good price on some blog sale 🙂 The jar looks small but there’s 3g of product inside and it’s made of glass so it makes us think it’s a high quality product. I really like the style of Bobbi Brown products even if I’m not a big fan of minimalism.

 

 

Eyeliner jest naprawdę bardzo czarny. Jego konsystencja jest bardzo kremowa i to co mi się podoba – nie wysycha z czasem w opakowaniu. Przynajmniej mi, a mam go już kilka miesięcy. Liner jest gładki i jednolity, oraz bardzo napigmentowany co możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.

This eyeliner is really pitch black. The consistency is very creamy and it doesn’t dry in the jar with time – well my eyeliner doesn’t dry and I use it since quite a few months. The eyeliner is smooth, plain and very opaque what you can see on beneath photo.

 

 

 

Linerem faktycznie bardzo łatwo namalować przeróżne kreski: cienkie, grube, zakręcone itd. W dodatku ładnie też daje się rozcierać. Jest bardzo, ale to naprawdę bardzo trwały, co sprawdziłam nie tylko na sobie, ale też na modelkach. Nie trzeba dokładać produktu w nieskończoność, żeby uzyskać czarny kolor kreski.

You can really draw different lines easily with this eyeliner, thin, thick, flicked ect. You can also blend it nicely. It’s very VERY longlasting, I tried it on myself and on my models so it really is. I love the fact that you don’t have to reapply it over and over to achieve a really black color.

 

 

Podsumowując… Dołączam do zachwytów 😛 To jest naprawdę świetny eyeliner i jestem przekonana, że kupię go ponownie. Ba! Mam ochotę na więcej kolorów, widziałam kilka ślicznych 🙂 Szczerze polecam, jeśli możecie sobie pozwolić na większy wydatek, to nie będziecie żałować!

Reasumming… I really really love it 😛 It’s a fantastic eyeliner and I’m sure I will buy it again. Well I want some more colors actually! I saw some pretty shades 🙂 I honestly recommand it if you can afford it (’cause it’s a bit more expensive) go for it ’cause you can’t go wrong with that product!


[wysija_form id=”2″]

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x