Cześć 🙂 Dzisiaj żółciutki jak słońce lakier firmy W7, który dostałam od sklepu Paatal do zrecenzowania 🙂 Jest to mój pierwszy lakier ale i kosmetyk tej firmy, jakoś wcześniej nie miałam okazji nic przetestować. Szczerze mówiąc nie mam też zbyt wielu żółtych lakierów, raczej nie jest to mój ulubiony kolor na paznokciach.
Hi 🙂 It’s a very yellow and sunny W7 nail polish that I was given by Paatal online shop today 🙂 It’s my first polish from that brand and actually my first product ever from them. To be honest I’m not a big fan of putting yellow on my nails so I don’t have a lot of yellow polishes.
Kolor Neon Yellow to kremowy żółty lakier. Nakłada się w miarę ok, niespecjalnie smuży, ale dobrze wygląda po nałożeniu 3 cienkich warstw. Schnie dość szybko jak na 3 warstwy. I teraz to co najlepsze czyli kolor 😀 Podoba mi się 😀 Jest żółciutki jak ugotowane żółtko jajka. Tak mi się kojarzy przynajmniej.
Neon Yellow is a creamy polish. It’s easy to apply, doesn’t smudge too much but looks good with 3 thin coats. It dries quickly. The thing I like most is the colour 😀 I love it 😀 It’s so yellow as boiled egg yolk I think.
Trwałość jest dobra, u mnie trzymał się ok 4-5 dni, ale zaznaczam, że u mnie lakiery trzymają się długo – nie mam nigdy problemu z ich trwałością. Podsumowując: Bardzo fajny lakier! W dodatku jest teraz na Paatalu w promocji za grosze 😉
The lastingness (does such word even exist?) is quite good, I wore it about 4-5 days but you have to rememmber that I have no problems with it in general. I think I have to say it’s quite a nice nail polish! And you can get it very cheap now on sale Here.
18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x