Jakiś czas temu skusiłam się na zakup 2 kredek do ust firmy Tarte. Idealnie się wpasowały w moją manię matowych ust aktualnie 🙂 To co mnie skusiło to przede wszystkim obietnica matu na ustach i nawilżenia 🙂 Skusiłam się na 2 kolory: Fiery i Lucky, ale kupowałam w ciemno przez internet.

I bought 2 lip pencils from Tarte some time ago. They’re really right in time ’cause I love matte lips right now 🙂 The main reason that I bought them for was a promise of matte lips but still moisturized. I took 2 colors but I bought them sight unseen: Fiery and Lucky.

 

 

Kredki przyszły w ładnych kartonikach obiecujących wzrost nawilżenia ust o 6000% 🙂 W dodatku widzimy, że to saaaaaama natura i w dodatku są cruelty free 🙂 Muszę przyznać, że robi to na mnie wrażenie jednak! Dodatkowo jest informacja o tym, że kredki są wykręcane i niepotrzebna jest do nich temperówka.

They came packed in some nice carton boxes with a promise of 6000% moisture increase 🙂 There’re also other informations like the whole product is pure nature and cruelty free 🙂 I have to admit that I like it! There’s an information that you don’t need a pencil sharpner too.

 

 

Kolor Lucky to mocno różowy… róż 😛 Taki baby pink. Nakłada się łatwo i równomiernie. Wydaje się mocny, ale można ją też rozetrzeć palcem dla delikatniejszego efektu. Czuję się zadziwiająco dobrze w tym kolorze 🙂

The Lucky color is a very pinky…pink 😛 Like baby pink. It’s easy to apply evenly. It seem very bright but you can smudge it a little with your finger for more subtile effect. I feel surprisingly good when I wear it 🙂

 

 

 

 

 

 

 

Jest to dość dziwny kolor, bo wydaje się zupełnie zimny, ale na ustach wypada dość neutralnie 🙂

It’s quite a strange color ’cause it seems very cool but when it’s applied on lips it turns out quite neutral 🙂

 

 

 

Kolor Fiery to intensywna bardzo ładna czerwień, do której początkowo nie byłam przekonana. Jest również bardzo intensywna, ale nakłada się ją jeszcze łatwiej i lepiej niż Lucky. Też można ją rozetrzeć dla delikatniejszego efektu. Mam wrażenie, że jest troszkę mniej matowa niż róż. Teraz bardzo ją lubię i dość często noszę.

The Fiery color is a very bright and pretty red. I wasn’t sure at first if I liked it. It’s as bright as Lucky but it applies even easier and better. Again you can smudge it with a finger for more subtile effect. It seem to me a little less matte than the pink one. Now I really like it and wear it quite frequently.

 

 

 

 

Kolor na ustach wychodzi mniej wiśniowy niż wydaje się w opakowaniu.

The color on lips look less burgundy that in the packaging.

 

 

Są to moje aktualnie ulubione matowe produkty do ust 🙂 Sama nie wiem, który kolor wolę… Co do ich właściwości nawilżających… trudno mi stwierdzić, bo nigdy nie używałam ich przez 28 dni, a taki jest zalecany czas na pudełku. To co zauważyłam na pewno, to że nie wysuszają ust. Nie podkreślają też suchych skórek, ale też jeśli je mamy to nie ich nie ukrywają. Efekt matu mnie bardzo satysfakcjonuje 🙂

These are my actual favourite product for lips 🙂 I don’t know which color I like most… In case of that moisture increase… I really can’t say ’cause I haven’t been using it for 28 days like the advise from the box says. But what I can say is that this lip stains definetly don’t dry lips. They neighter enhance all dry areas nor cover them. I’m really satisfied with their matte effect.

 

 

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x