Byłam niedawno w domu rodzinnym i dokonałam wykopaliska. Odkryłam w zapomnianej szufladzie moje kosmetyki z czasów liceum 😀 I tak jakoś spontanicznie pomyślałam, że może to byłby fajny tag makijażowy? Kto ma ochotę niech się dołącza!

Te kosmetyki mają ok. 10-15 lat – tak, tak… tak dawno właśnie chodziłam do liceum. Zanim je wyrzuciłam postanowiłam szybko cyknąć fotkę i podzielić się moim znaleziskiem na blogu.

TAG: mój nastoletni makijaż

TAG: mój nastoletni makijaż

Jak widać królowały kosmetyki z katalogów. Wtedy był na nie szał, bo nie były bardzo drogie (a czasem nawet tanie), a regularność ukazywania się katalogów uzależniała. Nie mam pojęcia czy nadal w szkołach jest to popularne. W tamtych czasach byłam nawet konsultantką, ale raczej tylko na potrzeby własne i najbliższej rodziny, więc sukcesów w sprzedaży nie osiągałam.

Już wtedy preferowałam ciepłe kolory, złoto oraz fiolet, którym nie zawsze potrafiłam się dobrze posłużyć. Cień z Wibo miał piękny kolor, takiego ciemnego brudnego starego złota – chciałabym dzisiaj mieć taki cień.

Miałam wtedy też tendencję do błyskotek, lubiłam połyskujące drobinki. Pomadka nie dość, że sama w sobie błyszczała to jeszcze miała drobiny brokatu w sobie. A jeśli użyłam błyszczyka bez drobinek – dokładałam je, wklepując w usta rozświetlający puder z drobinami.

TAG: mój nastoletni makijaż

Uwielbiałam też mój złoty eyeliner, ale często nosiłam go… SOLO. Musiał wyglądać co najmniej komicznie.

Wszystko wyglądało komicznie, bo zazwyczaj nie używałam podkładu a już na pewno nie używałam korektora pod oczy. Moje sińce pod oczami pięknie się komponowały z fioletem na powiekach 😀

No dobra, koniec tych wspominków. A jak wyglądał Twój makijaż w czasach nastoletnich? Jestem bardzo ciekawa 😀

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Panna Nika
22 kwietnia 2016 5:45 PM

U mnie na początku makijażowej przygody królowały kosmetyki z gazet typu Twist (już go chyba nie wydają) czy bravo girl xD Perły, perły i brokaty 😛

Greatdee Blog
Reply to  Panna Nika
26 kwietnia 2016 6:32 PM

Tiaaa, też od takich zaczynałam 😛 Melonowy błyszczyk z brokatem 😀