Dzisiaj kilka słów o moich pędzlach z Sephory. Mam w tej chwili 2 takie pędzle do twarzy: 43 (do bronzera) i 45 (do podkładu mineralnego).
Today I’d like to write a litte ’bout my Sephora brushes. I have 2 Sephora face brushes: 43 (for bronzer) and 45 (for mineral powder).

  • Sephora Professionnel 43 Contour Blush – Bronzer Brush

Zgodnie z nazwą jest to pędzel do konturowania różem lub bronzerem. Kupiłam go z polecenia KatOsu z zamiarem używania do bronzera.  I muszę przyznać, że właśnie do niego go używam i jest świetny! Nie gubi żadnych włosów, bronzer nakłada równo i bez plam, świetnie rozciera. Naprawdę jest to idealny pędzel do tego kosmetyku. Nie używam go za bardzo do różu, raczej tylko do bronzera przy modelowaniu policzków i owalu twarzy. POLECAM! bo jest super 🙂 Cena to ok. 50zł.
It’s called contour blush or bronzer brush. I bought it for KatOsu recommandation to use it with bronzer, and I actually use it that way and it’s great! It applies bronzer easily without making any visible smudges, it blends it wonderfully and doesn’t loose the hair. It’s an ideal brush for bronzer. I actuallly don’t use it for blush just for contour cheeks and face with bronzer. I REALLY recommand it ’cause it’s great 🙂 The cost: ab. 50zł.

  •  Sephora Professionnel 45 Mineral Powder Brush

Ten pędzel kupiłam dość dawno temu przy zakupie pseudo-mineralnego podkładu z Sephory. Podkład mnie nie urzekł i pędzel poszedł w odstawkę. Po jakimś czasie spróbowałam go użyć do podkladów w kremie/płynie itd. i przepadłam. Ten pędzel świetnie rozprowadza wszelkie podkłady! Bez smug, plam ani niczego podobnego, podkład jest równo roztarty i wygląda bardzo naturalnie. Nie zgubił ani jednego włosa odkąd go mam. Przepraszam, że jest brudny, ale ciągle go używam 😉 POLECAM!
I bought that brush such long time ago with pseudo-mineral foundation from Sephora. I didn’t like the foundation and stopped using the brush. But then I decided to try it with other cream/runny foundations and that’s it! It applies them wonderfully! Without any smudges, it’s well blended and looks very natural. It didn’t loose any hair since I bought it. I’m sorry it’s not clean but I use it all the time 😉 I can honestly RECOMMAND it!

25
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x