Przegląd Kredek / Eye pencils review: BLACK

Lekcja makijażu!

utworzone przez | maj 12, 2011 | Recenzja

No i teraz wyjdzie na jaw ile mam kredek 😛 Hehe.
Ale część z nich już szczęśliwie znalazła nowe domy. Zastanawiałam się jak to podzielić i stwierdziłam, że najlepiej będzie kolorystycznie. Na początek CZARNE.

So now it comes to light how many of them I’ve got 😛 Hehe. But some of them already have new homes. I wondered how to present it and I decided to divide it into colour parts. Let’s start with BLACKS.

ORIFLAME Retro Chic KAJAL
Jest to dwustronna kredka, już dość stara. Ale bardzo ją lubię, za kolor, który jest intensywnie czarny. Mogłaby tylko być trochę bardziej miękka.
It’s a doubleended pencil, quite old. But I like it very much for that intensive black colour. I’d like it a bit more soft.

MANHATTAN X-act eyeliner – True black
Jest faktycznie wodoodporna, ale jak kupowałam ją spodziewałam się dużo bardziej czarnej czerni. Za to jest miękka. (ma już nowy dom)
It’s really waterproof but I was expecting more black black when I was buying it. But it’s really soft. (already in new home)

ORIFLAME Hypnotic – Charcoal Glow
Jest to bardzo miękka kredka, dość mocno czarna ze srebrnymi drobinkami. W sumie fajna 😉 (ma już nowy dom)
It’s very soft and really black pencil with silver particles. It’s actually nice 😉 (already in new home)

BOURJOIS Effect Smoky
To fajna, miękka i mocno czarna kredka. Z drugiej strony jest pędzelek do rozcierania, który spisuje się całkiem dobrze.
It’s a nice, really black and soft pencil. On the other end there’s a liitle brush to smudge the line and it works fine.

ESSENCE Sun Club
Wodoodporna i bardzo trwała, z małymi drobinkami, które są słabo widoczne. Lubię ją latem.
Waterproof and long lasting, with a little particles almost invisibles. I like it in the summer.

INGLOT Soft Precision Eyeliner – 32
Moja jedyna grafitowa kredka. Bardzo fajna, chociaż mogłaby być bardziej miękka.
My the only one graphite pencil. It’s really great but a little softer would be better.

PEGGY SAGE Crayon Khol – Noir
I w końcu mój ideał 🙂 Dostałam od Candy (:*) i od tamtej pory tylko jej używam. Jest bardzo czarna, bardzo trwała, miękka – SUPER! Jest też zdjęcie po dość intensywnej próbie zmycia wodą. Póki co nie szukam innej!
It’s time for my ideal 🙂 Candy gave it to me (:*) and now I’m using only that one pencil. It’s very black, super longlasting and very soft – GREAT! There’s also a photo after a really strong try of whipe it out with water. I won’t look for another!

Mam też czarną kredkę MUFE, pokazywałam ją TUTAJ.
I also have a MUFE pencil, I already presented it HERE.

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem