2 featured image eye pencils blacks

No i teraz wyjdzie na jaw ile mam kredek 😛 Hehe. Ale część z nich już szczęśliwie znalazła nowe domy. Zastanawiałam się jak to podzielić i stwierdziłam, że najlepiej będzie kolorystycznie. Na początek CZARNE.

So now it comes to light how many of them I’ve got 😛 Hehe. But some of them already have new homes. I wondered how to present it and I decided to divide it into colour parts. Let’s start with BLACKS.

ORIFLAME Retro Chic KAJAL
Jest to dwustronna kredka, już dość stara. Ale bardzo ją lubię, za kolor, który jest intensywnie czarny. Mogłaby tylko być trochę bardziej miękka.
It’s a doubleended pencil, quite old. But I like it very much for that intensive black colour. I’d like it a bit more soft.

MANHATTAN X-act eyeliner – True black
Jest faktycznie wodoodporna, ale jak kupowałam ją spodziewałam się dużo bardziej czarnej czerni. Za to jest miękka. (ma już nowy dom)
It’s really waterproof but I was expecting more black black when I was buying it. But it’s really soft. (already in new home)

ORIFLAME Hypnotic – Charcoal Glow
Jest to bardzo miękka kredka, dość mocno czarna ze srebrnymi drobinkami. W sumie fajna 😉 (ma już nowy dom)
It’s very soft and really black pencil with silver particles. It’s actually nice 😉 (already in new home)

BOURJOIS Effect Smoky
To fajna, miękka i mocno czarna kredka. Z drugiej strony jest pędzelek do rozcierania, który spisuje się całkiem dobrze.
It’s a nice, really black and soft pencil. On the other end there’s a liitle brush to smudge the line and it works fine.

ESSENCE Sun Club
Wodoodporna i bardzo trwała, z małymi drobinkami, które są słabo widoczne. Lubię ją latem.
Waterproof and long lasting, with a little particles almost invisibles. I like it in the summer.

INGLOT Soft Precision Eyeliner – 32
Moja jedyna grafitowa kredka. Bardzo fajna, chociaż mogłaby być bardziej miękka.
My the only one graphite pencil. It’s really great but a little softer would be better.

PEGGY SAGE Crayon Khol – Noir
I w końcu mój ideał 🙂 Dostałam od Candy (:*) i od tamtej pory tylko jej używam. Jest bardzo czarna, bardzo trwała, miękka – SUPER! Jest też zdjęcie po dość intensywnej próbie zmycia wodą. Póki co nie szukam innej!
It’s time for my ideal 🙂 Candy gave it to me (:*) and now I’m using only that one pencil. It’s very black, super longlasting and very soft – GREAT! There’s also a photo after a really strong try of whipe it out with water. I won’t look for another!

Mam też czarną kredkę MUFE, pokazywałam ją TUTAJ.
I also have a MUFE pencil, I already presented it HERE.
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x