Pomoc dla blogerek beauty – grupa na Facebooku

Lekcja makijażu!

Dzisiaj szybkie ogłoszenie 🙂

Powstała fajna grupa, która będzie wspierać blogerki urodowe, ale też osoby posiadające strony www lub fanpage z zakresu „beauty”. Znajdziesz tam wsparcie techniczne i merytoryczne, a wszystko w przyjemnej atmosferze.

Razem z Kasią z bloga www.sweet-and-punchy.blogspot.com będziemy czuwać nad pozytywną atmosferą w grupie, nie ma tam miejsca na chamstwo, docinki czy spam.

Jeśli masz z czymś problem lub szukasz dodatkowego źródła wiedzy (z zakresu prowadzenia bloga/strony, marketingu, masz wątpliwości – cokolwiek) to śmiało uderzaj do nas!

Blogi Beauty – wsparcie techniczne i merytoryczne

TUTAJ

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Moje wpadki | nie zawsze wszystko mi wychodzi

Hmm, a w sumie mogę powiedzieć, że dość często mi coś nie wychodzi... Ale czy to znaczy, że jestem nieudacznikiem?  Wiem, że wiele osób osób odnosi wrażenie, że wszyscy wokół są jacyś tacy lepsi, mają bardziej idealne życie i wszystko im się udaje. Sama często na...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem