OPI Monsooner or later NLI45

Dzisiaj szybki post, koniecznie chciałam Wam pokazać lakier, w którym się zakochałam ostatnio. Jest to lakier ze stajni OPI o nazwie Monsooner or later. Uwielbiam kolor koralowy, ale ten odcień to raczej przepiękna czerwień w pomarańczowym odcieniu, lub może pomarańcz w czerwonym odcieniu? Nie wiem, ale mi się bardzo bardzo podoba 🙂 A Wam?

It’s a quick post today ’cause I really wanted to show you my recently beloved nail polish. It’s an OPI one called Monsooner or later. I love coral color in general but this is a wonderful red with orangy tones or orange with red tones maybe? I really can’t say but I love it anyway 🙂 And you?

OPI Monsooner or later NLI45

Jak większość OPI trzyma się u mnie do tygodnia, jednym słowem zupełnie nie odstaje jakością od reszty lakierów OPI. Wiem, że są drogie – dlatego ja zawsze poluję na okazje – ale moim zdaniem warte są wydania większej sumy!

It stays on up to 1 week like my others OPI polishes so it’s not worse than an average OPI nail polish. I know they’re quite expensive – that’s why I always search for special ocasions – but I think they are worth of spending a little more money on them!

0 0 vote
Article Rating
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x