OPI – Monsooner or later

Lekcja makijażu!

Dzisiaj szybki post, koniecznie chciałam Wam pokazać lakier, w którym się zakochałam ostatnio.
Jest to lakier ze stajni OPI o nazwie Monsooner or later. Uwielbiam kolor koralowy, ale ten odcień to raczej przepiękna czerwień w pomarańczowym odcieniu, lub może pomarańcz w czerwonym odcieniu? Nie wiem, ale mi się bardzo bardzo podoba 🙂 A Wam?

It’s a quick post today ’cause I really wanted to show you my recently beloved nail polish. It’s an OPI one called Monsooner or later. I love coral color in general but this is a wonderful red with orangy tones or orange with red tones maybe? I really can’t say but I love it anyway 🙂 And you?

OPI Monsooner or later NLI45

Jak większość OPI trzyma się u mnie do tygodnia, jednym słowem zupełnie nie odstaje jakością od reszty lakierów OPI. Wiem, że są drogie – dlatego ja zawsze poluję na okazje – ale moim zdaniem warte są wydania większej sumy!

It stays on up to 1 week like my others OPI polishes so it’s not worse than an average OPI nail polish. I know they’re quite expensive – that’s why I always search for special ocasions – but I think they are worth of spending a little more money on them!

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem