NIVEA Pure&Sensitive Deodorant and Deo-roll

Lekcja makijażu!

utworzone przez | lip 25, 2012 | Recenzja

Dzisiaj dwa antyperspiranty z Nivei.
Dostałam je kilka miesięcy temu na warsztatach Nivei w Kołobrzegu. Wtedy też była premiera tej linii dezodorantów 😉 Wizualnie jest fajnie, lubię ten czysty i świeży design Nivei.
Today I’d like to show you two Nivea antiperspirants. I recieved them few months ago during Nivea’s conference in Kołobrzeg. It was also a premiere of those deodorant line 😉 I really like that clear and fresh Nivea design of the packaging.
Lubię dezodoranty w sprayu za łatwość aplikacji, jednak ten jak każdy inny tego typu bardzo szybko się skończył 🙁 Jeżeli chodzi o skuteczność to nie była niestety duża. Nie była też fatalna, a musicie wiedzieć, że potrzebuję solidnej ochrony w tym temacie.
I like the way of aplication of spray deodorants but the fact is that they come to end very quickly. This one went out very quick too 🙁 In case of efectiveness it wasn’t too good but it wasn’t bad neighter, you have to know that I need strong protection.
Produkt faktycznie nie podrażnił mi skóry wręcz mam wrażenie, że ją lekko pielęgnował. Tutaj duży plus dla NIVEI.
It really didn’t irritate my skin, I felt like my armpits were a little more moisturized actually. It’s a big plus for NIVEA.
Rzeczą, która przeszkadzała mi najbardziej był zapach. Nie chodzi o jego typ, bo to zapach dość neutralny, pudrowy, ale o jego siłę. Pachniał bardzo intensywnie, przytłaczał perfumy czy wody toaletowe. Nie lubię czuć zapachu dezodorantu w ciągu dnia a Wy?
The biggest minus of the product that I’ve noticed was the fragrance. I don’t mean the way it smelled ’cause it was quite neautral powdery smell but the strenght of the fragrance. I was too strong to smell my pefumes or eau de toilette. I hate when it’s that way and you?

Pompka działała sprawnie, dobrze rozpylała produkt.
The pomp worked good, stomized well.

Wersja w kulce jest bardzo podobna do wersji w sprayu. Działanie identyczne. ALE! Zapach jest podobny jednak praktycznie ledwo wyczuwalny! Alleluja! Mogę go używać razem z perfumami i nic mi się tu nie miesza i nie przeszkadza. Jest też zdecydowanie bardziej wydajny.
The deo-roll version is very similar to spray one. It works the same. BUT! the fragrance is similar but it’s barely noticible! Hallelujah! I can use it with my perfumes and there’s nothing mixed that smells wrong. This product is also much more efficient.
Oczywiście 48-miogodzinną ochronę możemy włożyć między bajki, zastanawiam się po co producenci piszą takie rzeczy na opakowaniach…
That 48h protection is an apple sauce, I still wonder why the producers keep promise us such things…
Kulka działa bardzo dobrze, nic się nie zakleja ani nie blokuje. Nic się też nie wylewa.
The „roll” works great, it’s never glued up nor blocked, the product neighter runs out when I don’t want it to.
Przypadku tych 2 produktów wolę zdecydowanie wersję w kulce, za wydajność i znikomy zapach. Jednak jeśli chodzi o antyperspiranty mam 2 innych faworytów, jednym z nich jest też produkt NIVEI 😉
If I had to choose I’d choose the roll-on one definetly fot it’s efficiency and barely niticible smell. But I  have 2 other favorite antiperspirants, one of them is also NIVEA one 😉

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem