Dzisiaj dwa antyperspiranty z Nivei. Dostałam je kilka miesięcy temu na warsztatach Nivei w Kołobrzegu. Wtedy też była premiera tej linii dezodorantów 😉 Wizualnie jest fajnie, lubię ten czysty i świeży design Nivei.
Today I’d like to show you two Nivea antiperspirants. I recieved them few months ago during Nivea’s conference in Kołobrzeg. It was also a premiere of those deodorant line 😉 I really like that clear and fresh Nivea design of the packaging.
Lubię dezodoranty w sprayu za łatwość aplikacji, jednak ten jak każdy inny tego typu bardzo szybko się skończył 🙁 Jeżeli chodzi o skuteczność to nie była niestety duża. Nie była też fatalna, a musicie wiedzieć, że potrzebuję solidnej ochrony w tym temacie.
I like the way of aplication of spray deodorants but the fact is that they come to end very quickly. This one went out very quick too 🙁 In case of efectiveness it wasn’t too good but it wasn’t bad neighter, you have to know that I need strong protection.
Produkt faktycznie nie podrażnił mi skóry wręcz mam wrażenie, że ją lekko pielęgnował. Tutaj duży plus dla NIVEI.
It really didn’t irritate my skin, I felt like my armpits were a little more moisturized actually. It’s a big plus for NIVEA.
Rzeczą, która przeszkadzała mi najbardziej był zapach. Nie chodzi o jego typ, bo to zapach dość neutralny, pudrowy, ale o jego siłę. Pachniał bardzo intensywnie, przytłaczał perfumy czy wody toaletowe. Nie lubię czuć zapachu dezodorantu w ciągu dnia a Wy?
The biggest minus of the product that I’ve noticed was the fragrance. I don’t mean the way it smelled ’cause it was quite neautral powdery smell but the strenght of the fragrance. I was too strong to smell my pefumes or eau de toilette. I hate when it’s that way and you?

Pompka działała sprawnie, dobrze rozpylała produkt.
The pomp worked good, stomized well.

Wersja w kulce jest bardzo podobna do wersji w sprayu. Działanie identyczne. ALE! Zapach jest podobny jednak praktycznie ledwo wyczuwalny! Alleluja! Mogę go używać razem z perfumami i nic mi się tu nie miesza i nie przeszkadza. Jest też zdecydowanie bardziej wydajny.
The deo-roll version is very similar to spray one. It works the same. BUT! the fragrance is similar but it’s barely noticible! Hallelujah! I can use it with my perfumes and there’s nothing mixed that smells wrong. This product is also much more efficient.
Oczywiście 48-miogodzinną ochronę możemy włożyć między bajki, zastanawiam się po co producenci piszą takie rzeczy na opakowaniach…
That 48h protection is an apple sauce, I still wonder why the producers keep promise us such things…
Kulka działa bardzo dobrze, nic się nie zakleja ani nie blokuje. Nic się też nie wylewa.
The „roll” works great, it’s never glued up nor blocked, the product neighter runs out when I don’t want it to.
Przypadku tych 2 produktów wolę zdecydowanie wersję w kulce, za wydajność i znikomy zapach. Jednak jeśli chodzi o antyperspiranty mam 2 innych faworytów, jednym z nich jest też produkt NIVEI 😉
If I had to choose I’d choose the roll-on one definetly fot it’s efficiency and barely niticible smell. But I  have 2 other favorite antiperspirants, one of them is also NIVEA one 😉

15
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ala
Gość

Ja osobiście wolę antyperspiranty w kulce ;p dają mi lepszą ochronne .

Kosmetyczna Kraina
Gość

Mam kulkę z Nivea.
Wersja black&white.
Jest ok, tylko zapach ma ciut chemiczny.

Zdecydowanie wolę „kuleczki” 🙂

Bordowe Szpilki
Gość

Uwielbiam kulki z Nivei:) Moim zdaniem są świetne:) Pozdrawiam i zapraszam do siebie +dodaję do obserwowanych

Zzielona
Gość

Ja chyba nigdy nie przekonam się do dezodorantów w kulce! 😛 No i generalnie za dezodorantami z Nivei nie przepadam, jakoś źle mi się kojarzą i u mnie się kompletnie nie sprawdzają, niestety…

Beauty Wizaż
Gość

‚Kulki Nivea to jedne z moich ulubionych 🙂

Obsession
Gość
Obsession

kulka z Nivea jest moją ulubiona od lat :>

zaraz pisze email

Marti
Gość

nie lubię dezodorantów właśnie z powodu przez Ciebie podanego.. zawsze mi się wydawało, że zapach miesza się z perfumami.. wolę kulki 😀

Katia
Gość
Katia

Mam tą kulkę nivea i jestem bardzo zadowolona, choc to prawda mogłby chronić lepiej, ale to tylko tani dezodorant. Polecam także tą zieloną kulkę, bo ma fajny zapach

Wszystko co mnie zachwyca
Gość

Co do godzin- gdzieś czytałam, że tak się dzieje z powodu ich składu i jeżeli jest napisanie np. 48 godzin to nie powinno się używać go częściej.

Greatdee
Gość
Greatdee

@Wszystko co mnie zachwyca

Hmm nic takiego nikt z Nivei na konferencji chyba nie mówił 😉 Ale możliwe 😛

Greatdee
Gość
Greatdee

@Katia

No tania jak tania, ale inne w tej cenie potrafią chronić lepiej 😉

Greatdee
Gość
Greatdee

@Marti

Tutaj było to szczególnie widoczne!

Greatdee
Gość
Greatdee

@Zzielona

A czemu Ci się źle kojarzą?

Bella
Gość

Niestety, zapachy Nivei w antyperspirantach są dość mocne i dla mnie zbyt duszące :/

Greatdee
Gość
Greatdee

@Bella

Dlatego ta wersja w kulce mi przypasowała 😉