2 featured image my lipliners

Nie mam ich dużo – przynajmniej tak myślę 😛 W tej chwili to 6 kolorów, ale już wiem, że jeszcze 2-3 kolory by mi się przydały. Tak naprawdę nie używam ich często, ale kiedy zależy mi na trwałym i/lub perfekcyjnym makijażu ust zawsze po nie sięgam.
I don’t have a lot of lipliners – well I like to think so 😛 I’ve got 6 colours for the moment but I know now that I’ll buy another 2-3 colours. I don’t use them frequently actually but when I want a long lasting make-up and/or super perfect lip make-up I always use a lip liner.

Tak prezentują się kolory / This is how the colors look like:

Od lewej / From left:

  • Inglot – 851 – świetny koralowy matowy kolor, długo takiego szukałam i znalazłam w Inglocie 🙂 Jednak myślałam,że będzie trwalsza… / It’s a nice matte coral that I was looking for and finnaly found it in Inglot store 🙂 But I thought it’ll last longer…
  • Essence – 09 Nude Coral – to taki koralowo-różowy matowy kolor. Bardzo twarzowy i całkiem trwały. / It’s a matte pinky coral that looks great almos on everyone ant it’s pretty long lasting.
  • Oriflame – Red Carpet – bardzo fajna, miękka i trwała matowa czerwień. / A very nice, soft and long lasting matte red.
  • Inglot – 477 – metaliczny róż, dobrze się nakłada i nienajgorzej się trzyma. / It’s a metallic pink, easy to apply and pretty long lasting.
  • Gosh – Glam Pink – cudowny różowo-czerwony kolor o satynowym wykończeniu. Jest bardzo trwała! / It’s a wonderful pinky res with satin finish. It’s super long lasting!
  • Vipera – 357 Berry – matowy ciemny burgund, dobrze się nakłada i całkiem dobrze się trzyma. / It’s a matte dark burgundy color, easy to apply and pretty long lasting.

Dwa ostatnie zdjęcia przedstawiają próbę zmycia kredek. A Wy używacie konturówek do ust?
You can see a try of washi it out on two last pictures. Do you use lip liners?

9
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paramore
Gość

Pierwsza inglotowa i ta z Oriflame – cudne!

MARTA
Gość

kolor tej z inglota ♥♥! 🙂

Panna-Kokosowa
Gość

Nie…wcale nie dużo:) Ja mam aż jedną z Kobo, na dodatek nawet nie używam… No, ale co ja poradzę, że kolorek zupełnie nietrafiony.

beauty-labyrinth
Gość

Bardzo ładne 🙂

Katalina
Gość

Ja mam „aż” dwie konturówki 😉

Rodzynka1989
Gość

Wstyd się przyznać – ja nie mam ani jednej 😀 Ale generalnie malutko używam pomadek, a jeśli już, to tylko takie „bezpieczne” do których konturówek nie trzeba 🙂

Rozena
Gość
Rozena

Wszystkie piękne ale najpiękniejsze dwa Ingloty i Gosh :]

Greatdee
Gość
Greatdee

@Panna-Kokosowa

No jak kolor nie trafiony to już lipa 😉

Greatdee
Gość
Greatdee

Serio nie używacie konturówek? Ja w sumie zaczęłam niedawno i bardzo polubiłam ten efekt 😉