Moje kredki do ust / My lipliners

Lekcja makijażu!

utworzone przez | kw. 14, 2012 | Recenzja

Nie mam ich dużo – przynajmniej tak myślę 😛
W tej chwili to 6 kolorów, ale już wiem, że jeszcze 2-3 kolory by mi się przydały. Tak naprawdę nie używam ich często, ale kiedy zależy mi na trwałym i/lub perfekcyjnym makijażu ust zawsze po nie sięgam.
I don’t have a lot of lipliners – well I like to think so 😛 I’ve got 6 colours for the moment but I know now that I’ll buy another 2-3 colours. I don’t use them frequently actually but when I want a long lasting make-up and/or super perfect lip make-up I always use a lip liner.

Tak prezentują się kolory / This is how the colors look like:

Od lewej / From left:

  • Inglot – 851 – świetny koralowy matowy kolor, długo takiego szukałam i znalazłam w Inglocie 🙂 Jednak myślałam,że będzie trwalsza… / It’s a nice matte coral that I was looking for and finnaly found it in Inglot store 🙂 But I thought it’ll last longer…
  • Essence – 09 Nude Coral – to taki koralowo-różowy matowy kolor. Bardzo twarzowy i całkiem trwały. / It’s a matte pinky coral that looks great almos on everyone ant it’s pretty long lasting.
  • Oriflame – Red Carpet – bardzo fajna, miękka i trwała matowa czerwień. / A very nice, soft and long lasting matte red.
  • Inglot – 477 – metaliczny róż, dobrze się nakłada i nienajgorzej się trzyma. / It’s a metallic pink, easy to apply and pretty long lasting.
  • Gosh – Glam Pink – cudowny różowo-czerwony kolor o satynowym wykończeniu. Jest bardzo trwała! / It’s a wonderful pinky res with satin finish. It’s super long lasting!
  • Vipera – 357 Berry – matowy ciemny burgund, dobrze się nakłada i całkiem dobrze się trzyma. / It’s a matte dark burgundy color, easy to apply and pretty long lasting.

Dwa ostatnie zdjęcia przedstawiają próbę zmycia kredek. A Wy używacie konturówek do ust?
You can see a try of washi it out on two last pictures. Do you use lip liners?

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem