Moje doświadczenie z MAKE UP FOR EVER / My MAKE UP FOR EVER experiences

Lekcja makijażu!

utworzone przez | lut 22, 2011 | Recenzja

A dzisiaj mam dla Was mały przegląd kosmetyków MUFE, które posiadam. Nie jest ich dużo, bo marka do tanich nie należy. Ale na tyle dużo, że warto o niej w spomnieć 😉
Today I come with a little review of my MUFE cosmetics. I don’t have a lot of them, ’cause the brand isn’t cheap but I think they’re worth a note 😉
Moja mała kolekcja:
My little collection:
W Sephorze dostałam kiedyś próbki 2 odcieni podkładu HD. Najpierw używałam, ale potem zapomniałam i teraz jakoś podeschły 😉 Ogólnie efekt na twarzy całkiem ok, jest lekki ale dość dobrze kryje. Niestety ma tendencję do podkreślania skórek trochę. Za to na zdjęciach twarz wygląda jak po PS, efekt jest naprawdę świetny!!
I recieved a samples of 2 shades of HD foundations at Sephora store. I was using them at first, then forgot’em and now they’re a little dry 😉 The effect on your face is quite good, the foundation is light but covers pretty good. Unfortunatley it can accentuate dry areas on your face. BUT the effect on photos is awesome, the face looks like after PS processing!!
Tusz Smoky Lash jest moim ostatnim odkryciem, i od razu powędrował na szczyt listy moich ulubionych maskar. Jest super czarna, pogrubia podkręca – SUPER!! Rzęsy stają się po prostu bardzo widoczne, ale nie wyglądają sztucznie. Do tego łatwo się zmywa, nic się nie osypuje nie odbija itd. POLECAM!! (ok. 110zł)
Smoky Lash mascara is my last discovery and became my favorite mascara inmediatley. It’s super black, volumes and curls – SUPER!! The lashes are getting visibles but still looks natural. You can wash off the mascara easily, it’s not making marks and stays on lashes all day. I can honestly RECOMMEND it!! (~ 110zł)
Wodoodporne cienie Aqua Cream – to był mój pierwszy zakup jeśli chodzi o tą markę. Długo nie mogłam się zdecydować na kolory, ale w końcu padło na uniwersalny Taupe i mocny Purple. Cienie są bardzo kremowe, łatwo się je nakłada, są mocno napigmentowane. I co najważniejsze, są super ekstra trwałe, nie zbierają się w załamaniu i są naprawdę wodoodporne!! Przetrwały kąpiele jeziorne bez najmniejszego uszczerbku. Dobrze sprawdzają się też jako bazy. Cena trochę przeraża, ale warto polować na promocje, lub poszukać w internecie. (ok. 130zł)
Aqua Cream waterproof eyeshadows – it was my first MUFE purchase. I couldn’t choose the colours but finally I decided to buy universal Taupe and strong Purple. The eyeshadows are very creamy, very pigmented and you can apply them very easily. And what’s most important, they are super long lasting, they don’t crease and are really waterproof!! They stayed on my lids even when I was swimming in a lake. They are also good as a base. A price is a little high but you can search some promotions or search some ocasions in the Internet. (~ 130zł)
Zestaw wodoodpornych kredek Aqua Eyes w fajnym metalowym pudełeczku. Jest to zestaw wyprodukowany z okazji 25-lecia firmy. Udało mi się go kupić na wyprzedaży w Sephorze za 95zł 🙂 W zestawie znajduje się 5 fajnych kolorków od czarnego, przez fiolet i turkus aż po rozświetlający nude. Są miękkie i łatwo się nimi rysuje kreski, łatwo też je rozetrzeć. Trzymają się aż do zmycia, ale ich wodoodpornych właściwości nie miałam okazji sprawdzić jeszcze.
25 years Aqua Eyes collection in a nice metal case. It’s a special anniversary kit. I bought it for 95zł on Sephora’s sale 🙂 There are 5 nice colours in the kit, from black through turquoise and purple to highlighting nude colour. They are very soft and you can draw a lines very easily, they are also easy to blend. They are very long lastig but I haven’t any opportunity to check out their waterproof properties yet.
Podsumowując – marka godna zainteresowania, ja ją bardzo polubiłam (mój biedny portfel…). Kuszą mnie jeszcze róże i bazy tej firmy! Macie z nimi jakieś doświadczenia?
Reassuming – the brand is worth to look closer, I really like it (my poor wallet…). I really want to try MUFE blushes and bases! Do you have any experiences with these products?

omnie

Dorota Milewska

MUA

Cześć!

Od ponad dekady jestem pasjonatką makijażu. Najbardziej lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, dlatego bardzo chętnie udzielam lekcji. Poza tym testuję, pokazuję i opisuję sporo kosmetyków, żeby ułatwić Ci zakupy!

więcejwpisów

Makijaż na studniówkę 2018 oko

Tutoriale

Recenzje

Makeup Crimes

Podróże

Prywata

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy
Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop | kolorowa paleta

Chasing Rainbows Colourpop to ostatnia bohaterka mojej mini serii o paletach z tej firmy. Tak naprawdę to nie planowałam jej kupować, dostałam gratis do zakupów... i bardzo się cieszę, bo ma w sobie bardzo fajne kolory! Ale to już musisz zobaczyć na własne oczy w...

czytaj dalej
Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Dream St. Colourpop | paleta Kathleen Lights

Idąc za ciosem - Dream St. Colourpop, czyli kolejna paleta amerykańskiej firmy, która powstała przy współpracy z youtuberką Kathleen Lights. Przyznam, że początkowo nie planowałam jej kupić, chociaż bardzo kusiła mnie ciemna zieleń. Kupiłam nawet inną - polską -...

czytaj dalej
Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Through my eyes Colourpop | paleta ILUVSARAHII

Koniec tego obijania się, posty same się nie napiszą! Na pierwszy ogień idzie paleta Through my eyes Colourpop, która powstała we współpracy z ILUVSARAHII. Piszę o niej jeszcze teraz, bo nadal jest dostępna na stronie Colourpop (w momencie pisania posta!) i nawet jest...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest

Share This

Podziel się!

Podziel się wartościowym wpisem