2 featured image MILANI TANtastic Face&Body Baked Bronzer

Przy okazji ostatnich zakupów na Cherryculture wpadł mi w oko ten bronzer. Pooglądałam w necie recenzje i zdecydowałam się na odcień 03 Fantastic Sun Glow. I powiem Wam, że był to strzał w 10! Kupiłam też róż z tej samej firmy – Corallina – polecany przez Urbi 🙂 ale o nim innym razem. Za 8,5$ dostajemy 7g produktu.

When I was shopping on Cherryculture I saw that bronzer. So I checked out some reviews on the internet and decided to buy 03 Fantastic Sun Glow shade. And I have to say: this is it! I also bought a blush – Corallina – so recommended by Urbi  🙂 but I’ll write a review later. We get 7g for 8,5$.

Tak wygląda / This is how it looks:

Opakowanie jest śmieszne, otwiera się poprzez odsuwanie wieczka. Po odsunięciu dołu ukazuje nam się pędzelek. Bezużyteczny pędzelek.

The packaging is a little bit funny, you can open it by pushing the top of it away. When you push away the bottom you’ll see a brush. A useless brush.

Kolor jest świetny! Jest to taka chłodna miedź 😛 Na początku jest mocno lśniący, ale po roztarciu fajnie się wtapia w skórę. Łatwo się rozciera. Efekt mi się bardzo podoba, świetny na lato!

The colour is great! It’s kind of cold copper 😛 At first it’s very shiny but then – after blending – it really melts into the skin. It blends easily. I love the effect it’s for the summer!

Tu możecie zobaczyć efekt na twarzy:
Here you can see the effect on my face: 

Bardzo polecam ten bronzer jeśli szukacie takiego lekko błyszczącego! Jest świetny! Do tego bardzo przyjemnie pachnie – tak świeżo.
I recommend it a lot if you’re looking for one with a little bit of shiny effect! It’s great! And it smells very well – so fresh.

9
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Urban Warrior
Gość

Bosko w nim wygladasz! :*

shinodka
Gość

Kurczę, dziewczyno, wystawiasz kolejny post z rzeczą na którą zawiesiłam parol, ale jeszcze nie kupiłam. Następne zakupy mnie chyba zrujnują finansowo 🙂 a tu mi się zbliża sezon wyjazdowy.. :/

Greatdee
Gość
Greatdee

Urbi – :*

shinodka – seseseseseseee 😀 A co jeszcze planujesz?

shinodka
Gość

oprócz tych dwóch które ty masz, to chcę jeszcze z Milani ten bronzer http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/milani/milani-baked-bronzer/17578&cat=0&page=1
i te cienie
http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/milani/milani-runway-eyes-fashion-shadows/17191&cat=0&page=2

Będzie się działo jak je dostanę w swoje ręce 🙂 i nie śmiej się z cudzego nieszczęścia ;P

Greatdee
Gość
Greatdee

Cienie wyglądają na fajne, daj znać koniecznie jak wypadną!!

Yasminella
Gość

Śliczny jest ten bronzer i efekt jaki daje

Agata Ma Nosa
Gość

ooo, ale pięknie wygląda na twarzy.
Chcę go, ale nie wiem czy to powod do radosci:)

holiday in hollywood
Gość
holiday in hollywood

przepiękny !

Greatdee
Gość
Greatdee

Ja polecam bo jest świetny!