2 featured image MILANI TANtastic Face&Body Baked Bronzer

Przy okazji ostatnich zakupów na Cherryculture wpadł mi w oko ten bronzer. Pooglądałam w necie recenzje i zdecydowałam się na odcień 03 Fantastic Sun Glow. I powiem Wam, że był to strzał w 10! Kupiłam też róż z tej samej firmy – Corallina – polecany przez Urbi 🙂 ale o nim innym razem. Za 8,5$ dostajemy 7g produktu.

When I was shopping on Cherryculture I saw that bronzer. So I checked out some reviews on the internet and decided to buy 03 Fantastic Sun Glow shade. And I have to say: this is it! I also bought a blush – Corallina – so recommended by Urbi  🙂 but I’ll write a review later. We get 7g for 8,5$.

Tak wygląda / This is how it looks:

Opakowanie jest śmieszne, otwiera się poprzez odsuwanie wieczka. Po odsunięciu dołu ukazuje nam się pędzelek. Bezużyteczny pędzelek.

The packaging is a little bit funny, you can open it by pushing the top of it away. When you push away the bottom you’ll see a brush. A useless brush.

Kolor jest świetny! Jest to taka chłodna miedź 😛 Na początku jest mocno lśniący, ale po roztarciu fajnie się wtapia w skórę. Łatwo się rozciera. Efekt mi się bardzo podoba, świetny na lato!

The colour is great! It’s kind of cold copper 😛 At first it’s very shiny but then – after blending – it really melts into the skin. It blends easily. I love the effect it’s for the summer!

Tu możecie zobaczyć efekt na twarzy:
Here you can see the effect on my face: 

Bardzo polecam ten bronzer jeśli szukacie takiego lekko błyszczącego! Jest świetny! Do tego bardzo przyjemnie pachnie – tak świeżo.
I recommend it a lot if you’re looking for one with a little bit of shiny effect! It’s great! And it smells very well – so fresh.
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x